Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı - Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Müşterimden gelen sipariş üzerine denemeler. Marka ve model yerleri silinmiştir.

Öneri ve görüşlere açığım.

Cep telefonu kullanım klavuz kutusu

ve alternatif renk tabi ki kırmızı:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Değerli yorumlarınız için teşekkürler Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-08-2012 #3
Sade, anlaşılır ve şık. Resimlerin üzerindeki boşluğa sanırım isim ve model geliyordu yazılar da yazılınca daha da güzel görüneceğine eminim. Ellerinize sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 16-08-2012 #4
Yurt dışı için bir çalışma sanırım. USER GUIDE yazısı biraz daha okunaklı olabilir miydi diye düşünüyorum. Gayet şık olmuş, elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #5
Sade, anlaşılır ve şık. Resimlerin üzerindeki boşluğa sanırım isim ve model geliyordu yazılar da yazılınca daha da güzel görüneceğine eminim. Ellerinize sağlık ...
Teşekkür ederim. Evet boşluk olan kısımlara marka ve model geliyor..Tasarım aşamasında olduğundan dolayı ekliyemiyorum. İlgine teşekkür ederim..Sanırım tercihim mavi renkten yana olacak..

Yurt dışı için bir çalışma sanırım. USER GUIDE yazısı biraz daha okunaklı olabilir miydi diye düşünüyorum. Gayet şık olmuş, elinize sağlık.
Yurt dışı evet. User guide için kararsızım aslında..Deneme baskılarında (dijital) sorun görünmüyor okunmasında ama daha belirginleştirilebilir evet. İlgine teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #6
Sanırım bir yerde hata yapıyorum. Benim açtığım her konuda başıma bu gelmek zorunda mı arkadaşlar? Yazın yahu..eksiklerimiz gediklerimiz elbet var..

Yazın:
http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html

Yazın:
Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Yazın:
Hyundai Plaza / Aksesuar Kutusu

vb....
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2012 #7
Kırmızı her zaman olduğu gibi yine çekiyor Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Bende sade ve şık olduğu kanaatindeyim..
User guide konusunda haruna katılıyorum, biraz daha okunaklı olmalı..
Telefonun altındaki sloganın beyaz olması seçiciliği kolaylaştırmış, yerinde olmuş..

Immm bakıyorum bakıyorum bişiy arıyorum iveeet sanırım buldum Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
O en alttaki iiiiincecik yazı nedir çok mu gerekli eminim kimse okumuyordur Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Sanıyorum prosedür gereği konuluyor yanılıyor muyum creed? Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Eline sağlık gayet hoş olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 23-08-2012 #8
Üstat güzel bir çalışma emeğinize sağlık. Her iki renk de hoş duruyor. Yorumlara ekleyecek bişey arıyorummm bulamadım Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2012 #9
Kırmızı her zaman olduğu gibi yine çekiyor Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Bende sade ve şık olduğu kanaatindeyim..
User guide konusunda haruna katılıyorum, biraz daha okunaklı olmalı..
Telefonun altındaki sloganın beyaz olması seçiciliği kolaylaştırmış, yerinde olmuş..

Immm bakıyorum bakıyorum bişiy arıyorum iveeet sanırım buldum Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
O en alttaki iiiiincecik yazı nedir çok mu gerekli eminim kimse okumuyordur Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Sanıyorum prosedür gereği konuluyor yanılıyor muyum creed? Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Eline sağlık gayet hoş olmuş..
Aslında prosedür değil ama zaten kimse bu kitapçıkları da, kutuların üstündekileri de okumuyor..Oraya hayat hikayemi yazdım ben Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Üstat güzel bir çalışma emeğinize sağlık. Her iki renk de hoş duruyor. Yorumlara ekleyecek bişey arıyorummm bulamadım Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Teşekkürler selim Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-08-2012 #10
Aslında prosedür değil ama zaten kimse bu kitapçıkları da, kutuların üstündekileri de okumuyor..Oraya haya hikayemi yazdım ben Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı

Teşekkürler selim Cep telefonu kutusu / Ambalaj Tasarımı
Okunma oranında ciddi bir artış olabilir :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları