Cephe Giydirme Sorunu

Dijital makineler - Cephe Giydirme Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşkar Merhaba, Myjet xaar 128 kullanıyorum ve bu makina da büyük ölçekli iş bastığımda sürekli kayma yapıyor branda ve folyoda bu kayma olayını nasıl çözebilirim (folyo ve branda ...

Cephe Giydirme Sorunu
chatlakx34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chatlakx34(32)

Grafiker / İstanbul

Cephe Giydirme Sorunu

Alt 23-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşkar Merhaba,

Myjet xaar 128 kullanıyorum ve bu makina da büyük ölçekli iş bastığımda sürekli kayma yapıyor branda ve folyoda bu kayma olayını nasıl çözebilirim (folyo ve branda makinaya düz olarak yerleştiriliyor)
Birde yapılacak olan işi basmadan önce parçalara ayırırken 3 cm civarı pay bırakıyorum ama patronum pay bırakma bütün parçaları sıfır yap diyor hiç denemedim sıfır olmayacağını düşünüyorum parçalar yapıştırılırken üst üste bindiği için ek yerleri tutmayacaktır doğal olarak bunu neden bu şekilde yapmam için ısrar ediyor anlamıyorum.
Birde makinada ilginç bir sorun var ben hazırladığım işi tif. olarak ripliyorum ölçüleri riplerken normal olarak görüyorum fakat iş basıldıktan sonra genelde 2 -3 cm büyük yada küçük oluyor bu ilginç sorun daha büyük baskılarda daha da artabiliyor, mesela 10 parçalı bir iş bastığımda 2'si sorunlu çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 23-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pabuçlarını kontrol et.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-08-2013 #3
Bastığın malzemenin arkadan öne doğru rulodan baskı esnasında
çekerken malzeme ağırlığı boyutunu değiştirir,
folyoda farklı brandada farklı step ayarı gerekir
Baskı programındaki bir ayar olan Step ayarını değiştir.
Teknik servisinle görüş nasıl ayar çekeceğini anlatır ve boyutları doğru olarak alırsın.

( Parçalı işlerde en az yarım santim de olsa bindirme payı yap derim patronunu dinleme )

.
Bu mesajdan alıntı yap