cepli dosya fikirlerinizi bekliyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - cepli dosya fikirlerinizi bekliyorum ...

ecotuta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecotuta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ecotuta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baskıya daha girmedi fikirlerinizi bekliyorum düzeltme gerek mi? çalışma iyi mi?
Bu mesajdan alıntı yap
can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2008 #3
ortadaki mavi şerit manasız olmuş soldan gelen resimle ilişkili gibi duruyor ya tam ortadan böl yada başka bir fikir bul bence ayrıca daha cıvıl cıvıl bir resim daha iyi olur siyah beyaz ve renkli olayını ii düşünmüşsün ayrıca arka taraftaki çizgilerde karmaşık pvc pencere şekli olan bir kaç tane çizgi olsa daha mantıklı bence internet adresi orda ölmüş
Bu mesajdan alıntı yap

ecotuta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-04-2008 #4
o resim tek parça ben 3 renge böldüm pvc ye herkes doğa manzara koyuyor bilerek yaptım onu arkadaki şekiller için doğrusun tşkkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-04-2008 #5
Böyle bir çalışmada logonun turuncu ve mavi olması talihsizlik gibi. Yada çalışmanın bu iki rengin dışında uyumsuz 3. ve 4. renklerle olması. Arka kapakta da web adresi biraz abartılı. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ecotuta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-04-2008 #6
bence de logonun renkleri daha iyi olabilirdi logoyu ben çalıştım ama renkler tamamen adamlara ait sadece logonun ama diğer kalan herşey benim baskıya girmediği için yorumlarınıza göre düzeltmeler yapacam gene gönderecem şimdiden tşkkürler
Bu mesajdan alıntı yap
sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 07-04-2008 #7
açıkçası ben ön kapaktaki o lensi tutmadım orada ne anlatmak istemişsin çözemedim bir bildiğin vardır diye düşünüyorum. Ayrıca renkler bana soluk geldi çekici gelmedi bana.emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2008 #8
o resim tek parça ben 3 renge böldüm pvc ye herkes doğa manzara koyuyor bilerek yaptım onu arkadaki şekiller için doğrusun tşkkürler yorumun için

cepli dosya fikirlerinizi bekliyorum 3 renge böldünü bende anladım ama soldaki parça ile ordaki parça arasında çok az fark var anlam olarak bişey ifade etmiyor 2 parça ya böl imajda çok kasvetli bir hava var bence imajı değiş derim bence soldaki parça siyah beyaz sağdaki parça renkli ve canlı olsun ayrıca logoyuda canlı tarafa cekersen bir mana kazanabilir
Bu mesajdan alıntı yap

ecotuta

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-04-2008 #9
renkler yönünden haklısın resim eleştirildi bayaaa benim düşüncem pencereden dışarıya bakış farklı görüşler yani onu anlatmak istemiştim herkesten farklı düşünmek istedim ama tutturamadım galiba ne dersiniz olmazsa deiştireyim arkadaşlar resmi ne dersiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-04-2008 #10
Sloganı ve görselleri de değiştirebilirsin ki daha küçük punto ile "Hayata farklı bir bakış" desen ve farksız sıradan bir görselin içinden farklı cıvıl cıvıl bir görsele pencere kapı açsan olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cepli, dosya, fikirlerinizi, bekliyorum