çerçeve yardım....gömdüğüm resim pdf de gözükmüyor.

Freehand - çerçeve yardım....gömdüğüm resim pdf de gözükmüyor. Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar FH mx de daire içine gömdüğüm tiff uzantılı resmim pdf e çevirdiğimde sadece daire kısmı gözüküyor resim yok. sizce neden olabilir. Teşekkürler......

secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar FH mx de daire içine gömdüğüm tiff uzantılı resmim pdf e çevirdiğimde sadece daire kısmı gözüküyor resim yok. sizce neden olabilir.
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar FH mx de daire içine gömdüğüm tiff uzantılı resmim pdf e çevirdiğimde sadece daire kısmı gözüküyor resim yok. sizce neden olabilir.
Teşekkürler...
Export seçeneğinden yaptıysanız (ki sanırım öyle) bu tip problemler yaşarsınız. FH'nin üzerindeki pdf motoru son derece yetersizdir, en iyisi makinenize adobe pdf sanal yazıcısını yüklemeniz ve çalışmanızı postscrip yaparak distiller vasıtasıyla pdf üretmenizdir.
Bu mesajdan alıntı yap
secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2012 #3
teşekkür ederim sizin dediğiniz gibi ADOBE PDF i seçtim yazıcıdan (zaten yüklüydü) ancak çalışmam A5 ve ben A5 olarak ayarlayamadım çalışmayı A4 ün içine yerleştirerek çevirdi PDF'e. birde bu distiller ne oluyor?
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2012 #4
sayfa boyutu belirleme
freehand de sayfa ebadı ne ise onu pdf yapar "Selected object only" kutucuğunu işaretleseniz bile!
umarım yararı olmuştur çerçeve yardım....gömdüğüm resim pdf de gözükmüyor.

[IMG]çerçeve yardım....gömdüğüm resim pdf de gözükmüyor.[/IMG]
distiller adobe nin bir uzantısıki zaten sende var ki adobe pdf yazıcın var binevi ek bir yazılım pdf içinde...
Bu mesajdan alıntı yap