cerrahi kongre afiş

Afiş Tasarımı - cerrahi kongre afiş ...

Konu Kapatılmıştır
cerrahi kongre afiş
grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

cerrahi kongre afiş

Alt 15-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cerrahi kongre afiş
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi bu toplantıda hiç konusmacı yokmu ve bu toplantı bilgileri nerde bilgiler yok konuya yönelik afis olması gerekli ordaki çizim mevlana sanırım ama oda kendini gösterememis bu toplantıda konyayımı tanıtacaklar?
nacizane fikrim afiste ana temayı ön plana cıkar ve bilgiler olsun daha sonra görsellikle süslersin emegine sağlık

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 15-05-2008 #3
inan ki o kadar konuşmacı yer alıyordu sanırım yazmış olsaydım ayrıca bide onlar için bir afiş tasarlamam gerekirdi bide gecen sene düzenlendi ve her yıl başka bir ilde düzenleniyoo konyada olduğunu duyurmak ilk planda idi
gulis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulis

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2008 #4
çalışman güzel olmamış arkadaşımcerrahi kongre afiş zemin kötü görünüyor ayrıca yazıları içine aldığın şekilde çok itici kusura bakma olurmu cerrahi kongre afiş diğer çalışmalarınıda gördüğüm için daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum ama bu haliyle bu çalışman kötü olmuş

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 15-05-2008 #5
cerrahi kongre afiş((((((((
Konu Kapatılmıştır

Tags
afis, afiş, cerrahi, kongre