Çeşmeli damla sakızı etiket çalışması

Ambalaj Tasarımı - Çeşmeli damla sakızı etiket çalışması Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bende bir kaç çalışmamı eklemek istedim.. Çeşmedeki sakız macunları için etiket çalışması.....

impasse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impasse

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bende bir kaç çalışmamı eklemek istedim.. Çeşmedeki sakız macunları için etiket çalışması..
Çeşmeli damla sakızı etiket çalışmasıÇeşmeli damla sakızı etiket çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma güzelde bunu ne olduğunu ban tam anlatamadı nedir ben bilmiyorum örneğin sakız macunuu
Bu mesajdan alıntı yap

impasse

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #3
bu çeşmede yapılan damla sakızı macunu için etiket çalışması ürünleri (damla sakızlarını ) kavanozun ön kısmında göstermek zorunda kaldım bana gelen fotolar pek kullanışlı değildi.
Aslında daha klasik (damla sakızı ağacıyla çizim olarak) daha değişik çalışmalar yapılabilir ama ben biraz daha modern bi çalışma olsun istedim açıkçası
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #4
içeriği çok sade etiket denilince neler olmalı ne olmamalı bence önbir bilgi edinip yapılan çalışmalara bakın.
Sitemize hoşheldiniz Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
By_HeMŞinLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_HeMŞinLi(25)

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 16-01-2009 #5
çalışma güzel olmuşş...elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

impasse

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2009 #6
Sitedeki birkaç ambalaj çalışmasına bakma fırsatım oldu. Daha karmaşık çalışmalar tabiki yapılabilir o tarz çalışmalarım da mevcut ama bunu daha çok turistler alacağı için portföyümde olmayan daha sade bi çalışma olmasını özellikle istedim. Etiket çalışmalarında sektörlere göre yapılabilecek çalışmalar sınırsız. Sizinde çalışmalarınıza bakmak istedim ama bulamadım onlara bakmak isterim açıkçası. Çeşmeli damla sakızı etiket çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #7
bu çeşmede yapılan damla sakızı macunu için etiket çalışması ürünleri (damla sakızlarını ) kavanozun ön kısmında göstermek zorunda kaldım bana gelen fotolar pek kullanışlı değildi.
Aslında daha klasik (damla sakızı ağacıyla çizim olarak) daha değişik çalışmalar yapılabilir ama ben biraz daha modern bi çalışma olsun istedim açıkçası
ve ben açık hava tasarımcısıyım ambalajdan anlamam benim yorumumu bir müşteri yada vatandaş olarak algıla ambalajdan anlamam impasese sakın yanlış manlamayın çalışmanız gözüme hoş göründü sadece sölemek istediğim ben bunu markette görsem almam çünkü nedenide şudurki ben bunun neolduğunu bilmiyorum ve tasarımda bana bunu anlatmıyor umarım yanlış anlaşılmamışımdır?
Bu mesajdan alıntı yap
cesmeali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesmeali

Hiç Biri

Alt 22-03-2009 #8
Kardeşim benim be
elerine sağlık yüreğine sağlık
bu yaz sezonunda nasipse bunlarla satışa giriyoruz
müşterilerimiz diğer çalışmanı da beğendi
bunu göndereyim diyorum baskıya ama?
Diğerini de payaşsak mı burda acaba arkadaşlar fikir versinler hangisi diye?
Çeşmeli damla sakızı etiket çalışması)

bu arada kışın biraz photshop kurcaladım bu logoyu yarattım ama sana getircem sakin bi zamanda orjinal çalışmayı

Bu mesajdan alıntı yap
Gr@f!k3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]!k3r

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #9
aslında kardeşim o yeşil şeylerin tam bakmayıncaya kadar yaprak oldugunu anlamadım onlara biras daha detay verdinmi bu iş tammdır Çeşmeli damla sakızı etiket çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, cesmeli, damla, etiket, sakizi