Cevher Kasa Katalog Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cevher Kasa Katalog Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar herkeze merhaba.. Siteyi uzun süredir takip ediyorum fakat ilk defa yazıyorum.Sadece hobi olarak photoshopla ilgileniyordum ki bir karoser firması için katalog teklifi geldi.Altından kalkabileceğimi düşünerek kabul ettim..Kataloğun ...

ponti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkeze merhaba..
Siteyi uzun süredir takip ediyorum fakat ilk defa yazıyorum.Sadece hobi olarak photoshopla ilgileniyordum ki bir karoser firması için katalog teklifi geldi.Altından kalkabileceğimi düşünerek kabul ettim..Kataloğun şimdiye kadar tamamlanan kaba taslağını ekliyorum.Sizden ricam özellikle grafiker arkadaşlardan bir kaç öneri..İlk defa yaptığım için kendime biraz güvensizim..Sizlerin eleştiri ve yorumlarıyla daha iyi olacağıma inanıyorum.Şimdiden teşekkürler..

Bir not: Diğer kataloglar arasında dikkat çekmesi açısından kapağı siyah çalıştım..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
# Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlığınızı Cevher Kasa Katalog Çalışması butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-02-2009 #3
Düzelttim..Hata için üzgünüm.
Bu mesajdan alıntı yap

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-02-2009 #4
Arkadaşlar tekrar mesaj yazmam hoş değil belki biliyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var..Beni yönlendirecek birkaç tavsiye verirseniz çok sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
ferdabattal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdabattal

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2009 #5
arakadasım yazıları ve logoyo büyük kullanmışsın biraz kücült ve zemin için baska bi backround bul bence...
Bu mesajdan alıntı yap
Elipsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elipsis

Matbaacı / İzmir

Alt 19-02-2009 #6
resimlerini göremiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-02-2009 #7
Başka background derken komple renk düzenini mi değiştirmeliyim sizce..Çünki herhangi bir renkle oynarsan diğerlerini de değiştirmek zorunda kalırım..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, calismasi, cevher, firmasi, icin, ilk, karoser, kasa, katalog