çeviri

Diğerleri - çeviri ...

çeviri
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

çeviri

Alt 28-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar youtubeden indirilen videoyu bilgisayardab başka yerde açamıyorum vcd dvd vb. şeylerde açabilmek için ne yapabilirim bu konuda bi bilgisi olan varmı acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İndirmiş olduğunuz dosyanın uzantısını söylermisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 28-12-2007 #3
www.youtubeyukle.com dan yükleme yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 28-12-2007 #4
Merhabalar, indirdiğiniz dosya uzantısı FLV dir, yani macro media flash programının video formatından ki dosya biçemidir.

Eğer bilgisayarınız da flash player eklentileri yoksa izleyemezsiniz. Vcd ve dvd medyalarında izlemeniz için öncelikli olarak avi, mpeg veya mpegII mpeg4 dvix formatlarına çevirmeniz gerekmekte. Avi formatı büyük yer kaplasada kayıpsız görüntü oluşturur. Rahatlıkla vcd veya dvd hazırlayabilirsiniz.

Peki nasıl yapacaksınız FLV dosyalarını Avi yada Mpeg formatına çevireceksiniz. İnternette " FLV to avi " diye arama yaparsanız bir çok program çıkacak karşınıza , bu programlardan biri bilgisayarınıza yükleyin ve gerekli adımları gerçekleştirin. Avi haline getirdikten sonra Nero gibi cd yazma programları ile kolayca VCD veya DVD yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-02-2008 #5
arkadaşım onun uzantısını değiştirirsen istediğin yerde seyredebilirsin. eğer programın yoksa bana ulaş ben de var (admin arkadaşlar umarım yasak değildir program paylaşımı)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
eviri