çevre afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - çevre afiş tasarımı ...

çevre afiş tasarımı
GulsahCengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GulsahCengiz

Eğitimci / Antalya

çevre afiş tasarımı

Alt 21-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar. ben gülşah hoca. bu siteyi sık sık takip ediyorum. biz bir afiş yarışmasına katılacazda bir öğrencimle. ilköğretimden. bu konuda afişte yapamadığımız bir yer var , photoshopta iyi değiliz. acaba bu konuda deneyimli birine mail atsak bi yardım edebilirmi? A3 boyutunda başladık yapmaya, konu çevre ve şehircilik. siteye yüklemek istemedim, yarışmaya gideceği için görülmemesi daha iyi olur diye düşündüm. başvuru süresi bitince yüklerim. ulaşabilirsiniz. ilgilenmeniz ümidiyle..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 26-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selamlar. ben gülşah hoca. bu siteyi sık sık takip ediyorum. biz bir afiş yarışmasına katılacazda bir öğrencimle. ilköğretimden. bu konuda afişte yapamadığımız bir yer var , photoshopta iyi değiliz. acaba bu konuda deneyimli birine mail atsak bi yardım edebilirmi? A3 boyutunda başladık yapmaya, konu çevre ve şehircilik. siteye yüklemek istemedim, yarışmaya gideceği için görülmemesi daha iyi olur diye düşündüm. başvuru süresi bitince yüklerim. ulaşabilirsiniz. ilgilenmeniz ümidiyle..
Eğitimcisiniz ve bir yarışmaya katılcaksınız ama anladığım kadarıyla şike yapmayı planlıyosunuzçevre afiş tasarımı olmamış bence gülşah hocam çevre afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
GulsahCengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GulsahCengiz

Eğitimci / Antalya

Alt 26-04-2012 #3
sorunu hallettik, kendi bilgilerimizle yaptık afişimizi, desteğe gerek kalmadı. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-04-2012 #4
Afişi görebilecek miyiz? ...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 27-04-2012 #5
sorunu hallettik, kendi bilgilerimizle yaptık afişimizi, desteğe gerek kalmadı. teşekkürler.
bakın ne güzel bir yol seçmişsiniz tebrik ediyorum çevre afiş tasarımı bizlerlede paylaşırsanız seviniriz.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafakir06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafakir06

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-04-2012 #6
Bu nasıl bir yarışma ola ki? İlköğretim seviyesinde photoshop kullanan veya dijital ortamda görsel hazırlayabilen kaç öğrenci olabilir ki yarışma düzenlenmiş? Bizim zamanımızda boya veya karakalem olurdu böyle yarışmalar çevre afiş tasarımı Merak ettim doğrusu... Yarışmada da başarılar hocam...
Bu mesajdan alıntı yap