Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...

Afiş Tasarımı - Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam... ...

koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Dosya19

Alt 03-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Henüz ilk çalışmalarımdan biri, o nedenle yorumlarınız benim için çok değerlidir.. Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tekno2020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekno2020(34)

Bilg. Teknikeri / Tokat

Alt 04-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk çalışma için düşünce güzel, uygulama idare eder. başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 04-11-2012 #3
teşekkürler.. Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
serkankor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkankor

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2012 #4
ferş çatlakları yapraklar vs. bundar çevre kirliliği için bilindik şeyler bu konuda daha farklı düşüncelerle yola çıkmanı öneririm..
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-11-2012 #5
Bence düşünceyi değiştir "serkankor" arkadaşa katılıyorum biraz daha farklı bir tema kullan derim nacizane fikrim kolay gelsin Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Royal61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Royal61

Webmaster / Trabzon

Alt 22-11-2012 #6
ilk çalışmansa bana göre çok başarılı fakat altını düzeltmen gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 27-06-2013 #7
Arkadaşım yaptığım çalışma da düzenle mi yapıcam, yoksa baştan tekrar mı yapıcam.. bunu kararını ancak ben veririm sen değil, eleştiri yapacaksan amacına uygun olsun, ama eleştiri yaparken başkalarının emeğine saygı duymuyorsan o zaman yorum yapma. Ayrıca ben bu işin eğitimini alıyorum bana eleştiri oklarını yöneltmeden önce "kendimi nasıl geliştiririm ?" sorusunu kendine bir sor istersen.Sonra gel tekrar konuşalım. Bu iş photoshopta fotoğraflara efekt verme ile olmaz. İnsanların emeklerine saygı duymayı öğren. Bu da son sözüm... Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
lundbye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lundbye

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-06-2013 #8
alttaki mavilik ne onu anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2013 #9
İlk çalışma diyerek... elinize sağlık. Konu çevrenin güzelliği değil kirliliği maviler yeşiller yerine siyah-gri gibi tonlar daha çok yakışacaktır. ayrıca afişteki konu daha çok çölleşme ile ilgili gibi kirlilikten çok... kocaman bir daireye hiç gerek yok altta güzel bir karakterde yazı daha şık duracaktır. Çatlama olayından umut gibi yeşeren bir yaprak etkilenmezse daha iyi olur.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 02-07-2013 #10
İlk çalışma diyerek... elinize sağlık. Konu çevrenin güzelliği değil kirliliği maviler yeşiller yerine siyah-gri gibi tonlar daha çok yakışacaktır. ayrıca afişteki konu daha çok çölleşme ile ilgili gibi kirlilikten çok... kocaman bir daireye hiç gerek yok altta güzel bir karakterde yazı daha şık duracaktır. Çatlama olayından umut gibi yeşeren bir yaprak etkilenmezse daha iyi olur.Kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim öncelikle yorumunuz için özellikle bazı hadsiz üyelere rağmen sizin gibi saygılı insanlara rastlamak çok güzel... Çevre Kirliliği Konulu Afiş Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları