''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam

Fireworks - ''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar Yazılım sektöründen görsel iletişim alanına yatay geçiş yaparak hobi amaçlı kullandığım fireworks ve indesign programları ile basılı ve interaktif çalışmalar hazırlamaktayım son zamanlarda verinin özet halde ...

Clark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Clark

Grafiker / Ankara

Alt 25-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar
Yazılım sektöründen görsel iletişim alanına yatay geçiş yaparak hobi amaçlı kullandığım fireworks ve indesign programları ile basılı ve interaktif çalışmalar hazırlamaktayım
son zamanlarda verinin özet halde eğlenceli şekilde sunulması diye özetlediğim infografikle ilgileniyorum şu sıralar
ve buyrun ilk infografik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 25-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sultan Kösen'in de çalışmaya girmesi ne hoş.
Bu mesajdan alıntı yap
Clark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Clark

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2014 #3
Ultio ''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam)
Süpersin hocam. mesaj alındı ''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam)

kücücük evlerde kocaman insanlar yaşarlar... ''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam ''Çevre ve verimlilik'' infografik çalışmam

Sultan Kösen'in de çalışmaya girmesi ne hoş.
Bu mesajdan alıntı yap