çevtek logo

Logo Tasarımları - çevtek logo Sponsorlu Bağlantılar çevre teknolojileri ile ilgi çalışma yapan bir firma için tasarlanmıştır. yarumlarınıza......

çevtek logo
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

çevtek logo

Alt 10-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çevre teknolojileri ile ilgi çalışma yapan bir firma için tasarlanmıştır.
yarumlarınıza...

çevtek logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kafamda şöyle birşey canlandı; soldaki makina dişlisi (sanayinin simgesi) sağdaki de bulut sanırım, makina dişlisi bulutu yutuyor, sonuç olarak sanayinin özellikle de ülkemizde çevreye verdiği zararı (arıtma tesisi olmayan fabrikalar vs.) düşünüyorum da, çalışmada tutarsızlık var, yine de emek verilmiş elinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2012 #3
Kafamda şöyle birşey canlandı; soldaki makina dişlisi (sanayinin simgesi) sağdaki de bulut sanırım, makina dişlisi bulutu yutuyor, sonuç olarak sanayinin özellikle de ülkemizde çevreye verdiği zararı (arıtma tesisi olmayan fabrikalar vs.) düşünüyorum da, çalışmada tutarsızlık var, yine de emek verilmiş elinize sağlık.
dişli bulutun yanında güneş figürü olarak düşünülmüştür.
yorumun için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2012 #4
İlk baktığımda gözüme hoş göründü fakat o makina dişlisi ve devamındaki o shape'i konuyla pek bağdaştıramadım birşeyler yapmaya çalışmışsınız fakat olmamış logoda gereksiz bi kalabalık mevcut konuyla bütünleşebilecek en uygun şey ne olabilir bence buna odaklanın ve sonra logotype'inizi oluşturmaya başlayın başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-01-2012 #5
font seçimi, renk ve soldaki dişli iyi ama o mavi bulut beni de rahatsız etti.
Bu mesajdan alıntı yap