Challenyer FY - 1808C

Dijital makineler - Challenyer FY - 1808C Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar bir sorunum vardı şuan kış mevsimi girdiği için baskılarda bir türlü istediğimiz rengi ayarlıyamıyoruz ortamın sıcaklığı 21 derece falan oluyor fakat renkler sürekli kesiyor buna bir ...

Challenyer FY - 1808C
nefronx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Challenyer FY - 1808C

Alt 25-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir sorunum vardı şuan kış mevsimi girdiği için baskılarda bir türlü istediğimiz rengi ayarlıyamıyoruz ortamın sıcaklığı 21 derece falan oluyor fakat renkler sürekli kesiyor buna bir çare bulamazmıyım bu makinayı kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim ya acilen ben anlayamadım :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

adnanler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adnanler

Grafiker / Zonguldak

Alt 26-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bendede o makinden var kesiyorsa voltajı azar azar düşür ve sürekli baskı yapılmıyorsada yapıyor
Bu mesajdan alıntı yap
nefronx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Alt 07-08-2009 #3
farklı bi konu açmak istemedim ama bilgisayarımızda bir sorun oldu tekrar yüklemek zorunda kaldım ve ince ayarlarını tam bilmiyorum bu makinayı daha önce kullanmış bir arkadaşımız varsa kurulumu için yardımcı olursa sevinirim bilgisayara tanıtma konusunda ilk hangisini kurmam lazım programlardan ve hangi yolu izleyim teşekkürler kalibrasyon ayarları var elimde sadece kurulumu konusunda yarımınız lazım kurdum çalışmayı gönderemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?