chaton

Logo Tasarımları - chaton Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar 3 gündür arıyorum chaton çocuk giyim logosunu bulamadım elinde olan varsa çok mutlu olurum )) teşekkürler.....

chaton
gülsüme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülsüme

Grafiker / Muğla

chaton

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 3 gündür arıyorum chaton çocuk giyim logosunu bulamadım elinde olan varsa çok mutlu olurum chaton)) teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
chaton

ben bulamadım ama merakımdan sitesine girdim. Bu mudur 3 gün aradığınız logchaton hehe şaka gibichaton
Bu mesajdan alıntı yap

gülsüme

Grafiker / Muğla

Alt 24-03-2008 #3
bu şekilde bendede var çizim istiyorum ve kediside var bu logonun çizimini bulursanız şaka gibi olur işte chaton((
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2008 #4
firmanın logosunu bulabileceğinizi sanmıyorum bu firmanın çizilmiş bir logosu varsa bunu arayacak en güzel adres firmanın kendisidir benden size tavsiye firmanın genel merkezini arayıp logosunu rica etmeniz illaki ellerinde vardır
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 26-03-2008 #5
bu şekilde bendede var çizim istiyorum ve kediside var bu logonun çizimini bulursanız şaka gibi olur işte chaton((
acaba bunu çizmek ne kadar zaman alır diye düşünüyorum
yada kolay bir yolunu önereyim size
yazı fontlarından Swis serisi baş harfi büyük diğerleri küçük yazarsan sanırım logoyu oluşturmuş olacaksın

o kadarda zor gibi gelmedi bana

kolay gelsin
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

gülsüme

Grafiker / Muğla

Alt 27-03-2008 #6
firmanın logosunu bulabileceğinizi sanmıyorum bu firmanın çizilmiş bir logosu varsa bunu arayacak en güzel adres firmanın kendisidir benden size tavsiye firmanın genel merkezini arayıp logosunu rica etmeniz illaki ellerinde vardır
evet bende aynen öyle yaptım logoyu mail attılar zaten tamamen değişmiş logoları....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
chaton, ocuk giyim logosu

Kapat
Şifremi Unuttum?