Chip'in Tüm Eğitim Setleri(Devamını Yakında Ekleyeceğim!)

Temel Tasarım İlkeleri - Chip'in Tüm Eğitim Setleri(Devamını Yakında Ekleyeceğim!) ...

serkan4747 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan4747

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Chip Javascript Eğitim Seti

Chip tarafından hazırlanan javascript eğitimidir. Eğitim her zaman olduğu gibi dolu dolu içeriğiyle sizi bekliyor eğitim dili Türkçe'dir.

İNDİR>>>TURBOBİT TIKLA!
ALTERNATİF LİNK>>>LETİTBİT TIKLA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chip Adobe Flash Cs5 Eğitim Seti

İlk Düzeyden Başlayıp İleri düzey animasyon yapmaya kadar süper anlatım içeren bir set.Chip Dergisinin kasım 2010 sayısı ile birlikte verilen bu eğitim setini kaçırmayın.

İNDİR>>>LETİTBİT TIKLA!
ALTERNATİF>>>TURBOBİT TIKLA!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chip Adobe Photoshop Cs5 Görüntülü Egitim Seti

Adobe Photoshop CS5 Görüntülü Eğitim Seti (Aralık 2010) ( 600 Mb.)
Chip dergisinin Aralık 2010 tarihli dergisi ile birlikte verdigi egitim setidir..Egitim Türkçe olarak yapılmıştır.

İNDİR>>>TURBOBİT TIKLA!
ALTERNATİF>>>LETİTBİT TIKLA!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları