Cicek evine brosür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cicek evine brosür ...

Cicek evine brosür
moon_lin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon_lin

Grafiker / İstanbul

Cicek evine brosür

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu calısma henüz gösterilmedi ama tasarımı sizce nasıl :angel:

Cicek evine brosür
kapak

Cicek evine brosür
ic kısım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş emeğine sağlık fakat iç kısımdaki çiçeklerin üzerineki desenler gözü yoruyor dolayısıyla ön plana çıkarmak istediğin ürün o desenlerin gölgesinde kalmış bence
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 12-09-2008 #3
güzel olmuş emeğine sağlık fakat iç kısımdaki çiçeklerin üzerineki desenler gözü yoruyor dolayısıyla ön plana çıkarmak istediğin ürün o desenlerin gölgesinde kalmış bence
katılıyorm selam damlaCicek evine brosürheryerdesin bakıorm
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #4
İç kısımdaki desenler konusunda Damla'ya katılıyorum ve dış kısımda renkleri , çiçekler üstündeki efektleri falan çok abarttığını düşünüyorum. Biraz daha sade bişey yapabilirsin.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #5
ic sayfalardaki desenler konusunda ankadaslarima katiliyorum. çiçek türü ve kod yazilarini daha ince zarif bir yazi karakteri ile yazmani tavsiye edirim. kapakta eflatin çicek haricindekiler birz gözü yoruyo bence, slogan, eflatun çiçek ve zeminle daha sade ve gözü yormayan bir görüntü elde edebilirsin sanirsam, kapaktaki cicegin arkasinda kullandigin sari bence olmasim, ladedeki efekti verirsen daha iyi olabilir. adres ve telefonlari orada ki fontta yazmayacaksin sanrsam, bence yazma da zaten adres için hiç uygun bir font değil, genel olarak güzel daha da güzel olabilir, eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #6
walla ben de diğer arkadaşlar gibi iç kısmı görür görmez aynı yorumu yaparım diye düşünmüştüm fakat zaten yeterince aynı fikri taşıyan varmış.. Tasarımlarda pazarladığın materyalleri hiç bir zaman 2. plana atma.. kullanacağın diğer süsler veya efektleri destekleme amaçlı kullanmalısın.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
moon_lin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon_lin

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #7
Hımm evet iç kısımdaki desen efektini, ürünün üzerine gelmiyecek şekilde düzenlemem
daha doğru olucak haklısınız arkadaşlar..Hepinize yorumlarınız için teşekkürlerCicek evine brosür
Bu mesajdan alıntı yap
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #8
walla bende iç kısımlardaki desenler konusunda arkadaşlarla hemfikirim Cicek evine brosür
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 12-09-2008 #9
Kapak sağ altta kullandığın çıcek ve desen tasarıma renk ve biçim olarak uymamış,
Onu kaldırıp iç sayfalarda yapılan eleştirileri dikkate almanı öneriyorum.
Dış basım sol kapakta alt ve üste kullandığın şeritleri bütüne yayabilirsin ve kısa kısa yazdığın yazıları düz yazmanı öneririm zira karmaşıklığı çoğaltıyor.
Sırtta adresin alt ve üstüne verdiğin mavi çizgileri kaldırmalısın gereksiz kalmış, renk olarak tamamlamak istemişsin ama adresi mor telefonu mavi yazarsan bütünlük sağlarsın.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
scarlett25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scarlett25

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #10
ic sayfalardaki desenler konusunda ankadaslarima katiliyorum. çiçek türü ve kod yazilarini daha ince zarif bir yazi karakteri ile yazmani tavsiye edirim. kapakta eflatin çicek haricindekiler birz gözü yoruyo bence, slogan, eflatun çiçek ve zeminle daha sade ve gözü yormayan bir görüntü elde edebilirsin sanirsam, kapaktaki cicegin arkasinda kullandigin sari bence olmasim, ladedeki efekti verirsen daha iyi olabilir. adres ve telefonlari orada ki fontta yazmayacaksin sanrsam, bence yazma da zaten adres için hiç uygun bir font değil, genel olarak güzel daha da güzel olabilir, eline saglik
genel olarak söyleyeceklerim özetlenmiş. Katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
brosür, cicek, evine