çiçek

Serbest Çalışmalar - çiçek ...

çiçek
grafikher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikher

Yrd. Grafiker / İzmir

çiçek

Alt 05-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çiçek

nasıl olmuş sizce . nereye koyacağımı bilemedim kusura bakmayın o yüzden ilustrasyon kısmına koyuyorum .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok sıradan olmuş dostum. bize ilkokulda kağıda kopya kağıtlarını çizdirirlerdi o aklıma geldi. uçurtmam vardı 12 yaşlarında hatta onada benziyo.çok çalışman gerekir.
hadi hayırlı *******.
Bu mesajdan alıntı yap
karmaskesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karmaskesi

Matbaacı / Bitlis

Alt 05-11-2007 #3
dostum bu ne anlatırmısın çok amatör bir çizim gibi duruyor ve hiçte çicege filan benzemiyor... çiçek daha çok elektrik üreten rüzgar pervanelerini anımsatıyor ... mühendislerin ilgisini çekebilir .çiçek başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
sahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahin

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-11-2007 #4
Dijital çiçek.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-11-2007 #5
değişik bir çiçek illustrasyonu. arkadasların dediği gibi çiçek başlığına bakınca bi gül görmeyi bekliyor insan ama. bu da farklı bi yaklaşım.

illustrasyon... zaten illaki birebir aynısı olacak değil. bu çizerin kendi yorumu ile ortaya çıkmış bi calısma. bence değişik. ama tek bir sey var çizgilerini biraz daha yumuşak geçislerle kullanırsan ve renk tonlarını biraz daha değişik kullanırsan (gölgelendirme gibi) daha iyi olabilir...

bence olur... kullanılabilir.. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

grafikher

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2007 #6
değişik bir çiçek illustrasyonu. arkadasların dediği gibi çiçek başlığına bakınca bi gül görmeyi bekliyor insan ama. bu da farklı bi yaklaşım.

illustrasyon... zaten illaki birebir aynısı olacak değil. bu çizerin kendi yorumu ile ortaya çıkmış bi calısma. bence değişik. ama tek bir sey var çizgilerini biraz daha yumuşak geçislerle kullanırsan ve renk tonlarını biraz daha değişik kullanırsan (gölgelendirme gibi) daha iyi olabilir...

bence olur... kullanılabilir.. eline sağlık

saolun yorumlar için sorun adıysa aslında adı teknolojik çiçekti fakat çiçek olarak koydum buraya böyle kaldı değişmiyorda çiçekçiçekçiçek
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2007 #7
çok sıradan olmuş dostum. bize ilkokulda kağıda kopya kağıtlarını çizdirirlerdi o aklıma geldi. uçurtmam vardı 12 yaşlarında hatta onada benziyo.çok çalışman gerekir.
hadi hayırlı *******.
Yorumunuzdan birşey anlamadım, tıpkı sizin bu çalışmadan birşey anlamadığınız gibi...

dostum bu ne anlatırmısın çok amatör bir çizim gibi duruyor ve hiçte çicege filan benzemiyor... çiçek daha çok elektrik üreten rüzgar pervanelerini anımsatıyor ... mühendislerin ilgisini çekebilir .çiçek başarılar...
Daha aydınlatıcı ve geliştirici yorum yapmanızı isterdim.

Çalışmadaki renkler hoşuma gitti ama yaprak sayısı artırılarak çiçeğe daha çok benzetilebilir. Eline sağlık, kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikher

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2007 #8
sağolun .

teknolojik çiçeğin bi versiyon gelişmişinide koıyım bari çiçek

çiçek
Bu mesajdan alıntı yap
byahad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byahad

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2008 #9
yaw nerde resim falan göremiyorum ben :S
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-03-2008 #10
abi gothic bi resme cekebilirsin bunu kapi anahtari felan super olur yesil yerine kahverengy yada siyah denersen kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cicek, iek