Çiçekçilik ve peyzaj firması için logo

Logo Tasarımları - Çiçekçilik ve peyzaj firması için logo ...

canersanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canersanli

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çiçekçilik ve peyzaj firması için logoSadece logoyu dikkate alınız. Yazı stili değiştirilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhrasbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhrasbay

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 02-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 daha hos duruyor hocam
Bu mesajdan alıntı yap
dogukanbtl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukanbtl

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2015 #3
bence 2 daha iyi
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2015 #4
Bence logonun genişliği çok fazla olmuş biraz daha daralmalı, ayrıca çiçekçilik logosunda yapraktan çok çiçeğin ön planda olması gerekmezmi, bu bir zirai firma değil sonuçta çiçek satışı yapan bir yer değilmi? A harfinin orta çizgisi olacak şekilde ay figürü güzel fikir ancak ay figüründen de Y harfi çıkaracam diye logonun genişiliği bir hayli fazla olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap

canersanli

Alt 08-10-2015 #5
Bence logonun genişliği çok fazla olmuş biraz daha daralmalı, ayrıca çiçekçilik logosunda yapraktan çok çiçeğin ön planda olması gerekmezmi, bu bir zirai firma değil sonuçta çiçek satışı yapan bir yer değilmi? A harfinin orta çizgisi olacak şekilde ay figürü güzel fikir ancak ay figüründen de Y harfi çıkaracam diye logonun genişiliği bir hayli fazla olmuş...
Ben de aynı şeyi düşünüyorum aslında ancak müşterinin istediği bu. Bakalım daha derli toplu bir hale getirmeye çalışacağım yine de. Yorum için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

canersanli

Alt 08-10-2015 #6
Logodaki genişliği atmak adına konsept olarak fazla değiştirmeye çalışmadan şöyle bir revize yaptım. Ne düşünüyorsunuz? İlk görsel önceki hali, ikincisi revizeli hali. Ay ve yaptak konseptini iç içe oluşturmaya çalıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 09-10-2015 #7
Bence de biraz farkli dusunmende fayda var.. Biraz daha uzerinde dusun akla hemen gelmeyecek seyler bulmaya calis.

Ve tipografik olarak pek begenmedim, harf araliklari cok, pek orantili bir logo degil.. Cicekci icin biraz sert ve soguk gorunuyor bence. El yazimi fontlar da deneyebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2015 #8
[quote=canersanli;1221845]Logodaki genişliği atmak adına konsept olarak fazla değiştirmeye çalışmadan şöyle bir revize yaptım. Ne düşünüyorsunuz? İlk görsel önceki hali, ikincisi revizeli hali. Ay ve yaptak konseptini iç içe oluşturmaya çalıştım.
Çiçekçilik ve peyzaj firması için logo[/QUO

Evet ilkine göre daha derli toplu görünüyor müşteri bu şekil istediyse zaten figür konusunda yorum yapmanın faydası olmayacaktır. Font banada soğuk geldi daha yumuşak bir font denesen...
Bu mesajdan alıntı yap
smartdark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartdark

Sanat Yn. / Bursa

Alt 03-02-2016 #9
son çalışma güzel.

soldaki logoda A harfi turkuaz olsa nasıl olur acaba.
sağdaki logoda yaprak yeşil logo turkuaz olsa nasıl olur acaba.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cicek, çiçekcilik, logo