çift sayfa calısması ıcın yardım

Baskı Öncesi - çift sayfa calısması ıcın yardım ...

mizoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar merak ettiğim konu,diyelimki bır katalog yapacagım ve sayfaları 2şer olarak calısacagım,fakat sayfalar montajlanırken tek tek alınarak montajlanıyor,bu durumda sayfaları 2'er olarak nasıl calısmam gerekıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bılen biri yok sanırımçift sayfa  calısması ıcın yardım
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2009 #3
sayın üye
bir başka konuda da yaptınız şimdide yapıyorsunuz
flood yasak!
tekrar etmeyin
ve bir mesaj yazmışsınız ve 2 saate yanıt bekliyorsunuz
bu yanlış
bu konuda defalarca uyardık insanları
kimse maaşlı çalışmıyor burada
7-24 hizmet veren personelimizde değiller
saa 24 de yazdığınız mesaja saat 2 de yanıt bekler iken bir düşünün şu an kaç kişi onlinedır yada kaç kişi yanıt verecek durumdadır

ve kuralları okuyun yoksa uzaklaştırılırsınız
Bu mesajdan alıntı yap
salvation isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salvation

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #4
Otomatik montaj için sayfaların tektek ve 4 tarafından kesim payı birakılacak şekilde çalışılması lazım manuel montaj için istediğin gibi çalış no problem.
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

çift sayfa görünümü

Alt 30-01-2009 #5
arkadaslar merak ettiğim konu,diyelimki bır katalog yapacagım ve sayfaları 2şer olarak calısacagım,fakat sayfalar montajlanırken tek tek alınarak montajlanıyor,bu durumda sayfaları 2'er olarak nasıl calısmam gerekıyor?
çalışmaya başlamadan önce layout / page setup seçeneğine girin. Açılan options penceresinden layout seçeneğini işaretlediğinizde açılan pecerede facing pages seçeneğini işaretleyiniz. Ayrıca altında ilk başlangıç sayfasının sağ sayfadan mı başlayacak, sol sayfadan mı başlayacak onu da işaretledikten sonra ok tuşuna basarak kaç sayfa yapılacaksa o kadar sayfa açın.

Sayfalar ikili olarak açılacaktır.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

mizoo

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2009 #6
arkadaşlar cok teşekkür ederim bilgilendırdıgınız içinçift sayfa  calısması ıcın yardım
bu arada horus hocam kusura bakma,ben forumda yenıyım ve floodun anlamını bile bilmiyorum o yuzden ole davrandım yanlıs bı durum varsa affolaçift sayfa  calısması ıcın yardım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, cift, icin, sayfa, yardim