Çiftyön Gramajlı Kuşe El İlanı (Basıldı)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çiftyön Gramajlı Kuşe El İlanı (Basıldı) ...

kerim9967 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerim9967

Grafiker / Konya

Alt 08-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Acele baskıyla çıkarılmış bir iş. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 10-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk yorum benden olsun. İlk yüklediğin resim tam görünmüyor. Ben o yüzü ön farzediyorum. Aslında tasarımda ön ile arka yüzü ayırt etmek mümkün değil. Bana göre bu konuda bir seçim yapıp arka yüzdeki logoyu küçültmeli ve kullanım alanını genişletmeliydin. Bu çalışma A5 ise tamam. Ama A4 ise resimler çok büyük ve ürün sayısı az olmuş. Ayrıca resimler birbirine geçmiş. Biraz küçük tuta bilirdin. Açılış yazısını daha güzel ve görkemli yapabilirdin. Bu tür çalışmalarında biraz Background araştır derim. Ön yüzde en üstten kırmızı zeminin altına kadar vektörel, ilk bakıldığında açılışı çağrıştıracak bir çalışma daha verimli olurdu. Logon çok basit, vektörel olarak sırıtmış,ancak süslemen abartılı olmuş. Sanki yer doldurmaya gayret edilmiş hissi veriyor. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kerim9967 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerim9967

Grafiker / Konya

Alt 13-07-2010 #3
Logo hazır geldi. Biliyorsunuz bilgisayar kullanmasını bilen herkes tasarımcı geçiniyor. Ebadı (A4 çalışma olarak ve) ürün sayısını müşteri belirledi. (Ön ve arka sayfa resimleri dahil.) Vektörel, desenli görselleri özellikle istemediler. (İlanı baskıdan sonra elime aldığımda (affınıza sığınırak söylüyorum) inek kafası gibi büyük görseller benimde hoşuma gitmedi. Tek tesellim görselleri çeken arkadaşımızın (bu konuda profesyonel olmamasına rağmen) bayağı güzel çekimlerinin olması. Ön ve arka tarafa logo istediği pek mucit ve muhterem(!) bir arkadaşın müşterimize enjekte ettiği bir fikir. Peki kendiniz bile beğenmediğiniz halde niye buraya koyuyorsun diyebilirsiniz. Bu ilanın hazırlık aşamasında, ikna etmek için çok uğraştığım halde bir türlü inandıramadığım bazı arkadaşlara yorumlarınızdan bir derleme sunmak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2010 #4
güzel bir çalışma emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap