çiğköfteci logo

Logo Tasarımları - çiğköfteci logo Sponsorlu Bağlantılar yeni açılacak olan çiğköfteciler zinciri için taslak aşamasında olan logo tasarımları, hafta içi sunacam, değerli yorumlarınıza......

çiğköfteci logo
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

çiğköfteci logo

Alt 21-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni açılacak olan çiğköfteciler zinciri için taslak aşamasında olan logo tasarımları,
hafta içi sunacam, değerli yorumlarınıza...

çiğköfteci logo

çiğköfteci logo

çiğköfteci logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renk neden hep kırmızı, yeşil ağırlıklı?
Ayrıca yulaf, buğday ner ne ise bir öğrenemedim gitti çiğ köfte ile alakası?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-04-2012 #3
Artık genelde etsiz yapıldığı için içine dolduruyorlar bulguru al sana çiğköfte, çiğköfte anlamını yitirdi artık. Sanırım oradaki vurgu buğday.

Bence birinci olan diğerleri çiğköfte değil de ekmek firması logosuna daha uygun.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 21-04-2012 #4
Eyer bunlardan biri olacaksa 1. olsun diyerlerinden farklı en azından başak yok logoda. tamam anladık buğday bulgur vs. var içinde ama başak girince logoya buğday firması yada ekmek firmasını andırmış çiğ köfteyi çağrıştıran bir logo değil diyer 2 logo emeğinize sağlık çiğköfteci logo
Bu mesajdan alıntı yap
tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 21-04-2012 #5
Bence olmamış daha güzel calısmalar cıkarabilirsin birde renklere cok basık yapma tavsiyem.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #6
2 ve 3 zaten uygun degil 1 ise fazlasıyla sade.. sadece fontlardan yararlanılmıs:S
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #7
2 ve 3 zaten uygun degil 1 ise fazlasıyla sade.. sadece fontlardan yararlanılmıs:S
sizce bir çiğköfteci logosu nasıl ve nelerden yapılır?!!!
dikkat ederseniz diğer eleştiren arkadaşlar eleşirilerini teknik bir tabana oturtmuşlar. lütfen olmamışsa neden olmadığını belirtin -ki bende bu yüzeden paylaştım- değerli yorumunuzdan faydalanayım.

çiğköfteyi ifade eden renkler olduğu için(marul,domates,acı biber falan) bu renkler üzerine durmaya çalışmtım. başak ise bulguru ifade ediyor. diğer çiğköftecilerin logolarını inceledim fazlada aykırı bir şey yapmak istemedim.
ama anlaşılan çalışmaların amacına uygunluğu zayıf. teşekkürler yorumunuz için.

diğer yorumlar için teşekkürler, hepsinden istifade ettim.
biraz aceleyle oldu, herhalde aceleden bu kadar eksikliği farkedemedim
taslak aşamasında şu an, demekki biraz daha revize istiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #8
sizce bir çiğköfteci logosu nasıl ve nelerden yapılır?!!!
dikkat ederseniz diğer eleştiren arkadaşlar eleşirilerini teknik bir tabana oturtmuşlar. lütfen olmamışsa neden olmadığını belirtin -ki bende bu yüzeden paylaştım- değerli yorumunuzdan faydalanayım.
bugday bulguru temsıl edıyor ve cıgkofte etsız yapılıyor dıye bugday kullanmıssınız cok dogru; ama bazı alanlar vardır aslı bile kendısını andırmaz.. burdada aynı sey gecerlı.. arkadaslarınd dedgı gıbı bır ekmek yada un fırması ıcın cok daha ıyı olmus logolar.. sızınde söyledıgınız gıbı cgkofteyı temsıl eden seyler genellıkle yesıl ve kırmızı renklerıdır o yuzden ben 2 ve 3 u eledım 1ıde cok sade buldum... baltalamak gıbı bır nıyetım yok yanlıs anlamayın lutfen kendı sahsı fıkrım bu
Bu mesajdan alıntı yap
unalmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalmete(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2012 #9
Evet Arkadasim bugday basak burguru temsil ediyor anlailiyor ama sikinti surada bana sordugunde ilk bakista bilmesem cig köfteci logosu oldugunu firinci ekmek imalati yapan bir yer gelir benim aklima malesef reklamcilik dalinda kendi ince bilgilerimizden degil insanlarin algilama genelliginden yola cikarak calismalar tasarlamaliyiz.

He Logoya gelince bence olmamis cünkü basagi bugdayi Her neyse cok önplana cikartmissin arkadasim firma ismi geri pilanda kalmis ve sradanlik var
farkli bir yol deneyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
unalmete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unalmete(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2012 #10
Heee Birde Güzel kardesim Etsiz Cig Köfte Cakma Cig Köftedir o Ne Ogle Kuru Fasulyesiz Kuru Fasulye Yemegi Olurmu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları