"çığlık"

Fotoğrafçılık - "çığlık" Sponsorlu Bağlantılar MErhaba arkadaşlar üzerinde çalıştığım "rüyalar" konulu projemin başka bir çalışması Günlük hayatta gördüğümüz rüyaları fotoğraflamaya çalışıyorum..sevgıler...

"çığlık"
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

"çığlık"

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"çığlık"

MErhaba arkadaşlar
üzerinde çalıştığım "rüyalar" konulu projemin başka bir çalışması

Günlük hayatta gördüğümüz rüyaları fotoğraflamaya çalışıyorum..sevgıler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlik özkan çok başarılı, yalniz dikkatimi çeken bir nokta oldu.. kizin sağ gözü sanki demirlerin üzerine çıkmış gibi ?

ayrica resmini http://img98.imageshack.us/img98/1186/nurhandvu1.jpg bu link ile düzenlermisin..
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #3
ellerine sağlik özkan çok başarılı, yalniz dikkatimi çeken bir nokta oldu.. kizin sağ gözü sanki demirlerin üzerine çıkmış gibi ?

ayrica resmini http://img98.imageshack.us/img98/1186/nurhandvu1.jpg bu link ile düzenlermisin..
öncelıkle yardım için teşekkurler..ve sonra yorum için ..ee rüya bu olabıılır herşey.."çığlık"
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çığlık