CİKOLATA etiket ®

Ambalaj Tasarımı - CİKOLATA etiket ® ...

Konu Kapatılmıştır
CİKOLATA etiket ®
jaNNat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Dosya19

CİKOLATA etiket ®

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar sizce rafta dikkat çekermi? yani ne olduğunu i ifade etmişmiyim...CİKOLATA etiket ®1:

CİKOLATA etiket ®
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya bişeyler eksik havada kalmış...ne olduğunu tam bilmiyorum ama...süt süt gibi değil...çikolata çok parlak...sincap sevimli değil...bence doğru görseller elinde olmadığı için olmamış diye düşünüyorum...kakaolo fındık kreması aynı fonntta olmasın bence...kenardaki fındıklarda olmasın...ya ne olsun diceksin arkadaşım...dost acı söyler misali...yeniden bi çalışma yaparsan iyi olur ...kolay gelsin...

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-09-2008 #3
ya bişeyler eksik havada kalmış...ne olduğunu tam bilmiyorum ama...süt süt gibi değil...çikolata çok parlak...sincap sevimli değil...bence doğru görseller elinde olmadığı için olmamış diye düşünüyorum...kakaolo fındık kreması aynı fonntta olmasın bence...kenardaki fındıklarda olmasın...ya ne olsun diceksin arkadaşım...dost acı söyler misali...yeniden bi çalışma yaparsan iyi olur ...kolay gelsin...
:surprised: aynen öle döküman fazla yoktu :wink: en iyisi senin dediğin gibi :angel:yeni bir çalışma :rofl:
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #4
resimlerin doğru olmadığına bende katılıyorum.çikolata aşırı parlak ama ekmek bayat CİKOLATA etiket ® Sincap çok çirkin ve o sütün buz dolu bardağın içine boşalması çikolatayla ne alaka lan dememe sebep oldu CİKOLATA etiket ® Şahsen ben bu ambalajı rafta görsem hiç bi hijyen özen ifade etmediği için dandik bi fabrikada yapıldığını düşünürüm.Daha iisini yapabilirsin.Kolay gelsin...
pacp10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pacp10

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #5
Ekmeğin üzerine sürülmüş olan fındık kreması montaj, yaprağın üzerinde duran fındıklarda öyle...Bardaktaki süt kağıt gibi duruyor... ZUCKER'ında söylediği gibi sanırım görsellerde bir problem var
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-09-2008 #6
:surprised: aynen öle döküman fazla yoktu :wink: en iyisi senin dediğin gibi :angel:yeni bir çalışma :rofl:
bancede daha iyisi olacağından eminim...kolay gelsin arkadaşım...CİKOLATA etiket ®
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #7
öncelikle şunu söylemeliyim ki süt olmamış sincapı bi yerden dekupe etmişsiniz bu kenarlarından çok belli oluyo sincapın elindeki çikolotalı ekmek olmamış.zemine koyduğunuz çikolatalı ekmek fotoğrafı göze hitap etmiyo.çalışmanızı tekrar gözden geçirip düzenlemelr yapmalısınız.emeğinize sağlık.
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #8
dekupelerinizi yaptıktan sonra 1-2 feather değeri verip select inverse yapıp tersini silerseniz daha az keskinlik olur. dekupe etkisi azalır çok çakılmaz CİKOLATA etiket ® ellerinize sağlık doneler güzel olsaymış olacakmış.

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-09-2008 #9
yorumlarınız için sağoln arkadaslar.....dikkate alıp uygulamasını yapacağım...iyiki buruya kymusum msteriye gstersem rezil olrdum hralde..:rofl:

dekupelerinizi yaptıktan sonra 1-2 feather değeri verip select inverse yapıp tersini silerseniz daha az keskinlik olur. dekupe etkisi azalır çok çakılmaz CİKOLATA etiket ® ellerinize sağlık doneler güzel olsaymış olacakmış.
tşklr efoja :sleepy:
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #10
yorumlarınız için sağoln arkadaslar.....dikkate alıp uygulamasını yapacağım...iyiki buruya kymusum msteriye gstersem rezil olrdum hralde..:rofl:
Müşteriye rezil olmazsın merak etme onlar iii kötü herşeyi beyeniyo önemli olan insanın kendine yakışır bi iş yapmasıdır...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
cikolata, cİkolata, etiket