Çıkrık balık restaurant Menü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çıkrık balık restaurant Menü Sponsorlu Bağlantılar 5 dk. önce bitirdiğim çabucak yaptığım bi menü. çıkrık logosu bana ait değildir vurguluyorum http://img152.imageshack.us/img152/9619/ikrikmenog9.jpg...

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5 dk. önce bitirdiğim çabucak yaptığım bi menü. çıkrık logosu bana ait değildir vurguluyorum Çıkrık balık restaurant Menü

http://img152.imageshack.us/img152/9619/ikrikmenog9.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 21-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel çalışma tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Sema Simsar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sema Simsar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-01-2009 #3
demek çabucak yaptığın bu kadar güzelse, çok özenerek yaptığını düşünemiyorum artık
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-01-2009 #4
logo hoşuma gitti
çıkrık:
1) Kuyudan kovayı çekmeye yarayan ve el ile çevrilen araç.
2) iplik bükme, iplik sarma vb. işlerde kullanılan, el veya ayakla çevrilen dolap.
3) fizik Ağır bir şeyi çekecek ipin sarılmasına yarayan ve bir eksen üzerinde uzunca bir kolla çevrilerek dönen silindir

menü kategori kısmınızdaki şekillerin ovalliği ile biraz daha oynamalısınız diye düşünüyorum. Ayrıca ürün grupları az olduğu için sanırım bu kadar aralıklı yerleştirdiniz. O kısımda gözüm bişeyler arıyor açıkçası çok boş geldi.
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-01-2009 #5
menü kategori kısmınızdaki şekillerin ovalliği ile biraz daha oynamalısınız diye düşünüyorum. Ayrıca ürün grupları az olduğu için sanırım bu kadar aralıklı yerleştirdiniz. O kısımda gözüm bişeyler arıyor açıkçası çok boş geldi.
emeğinize sağlık

ürün isimleri karşılarına fiyat yazılacağından boşluk bıraktım. Çıkrık balık restaurant Menü tşkler yorumun için senden daha ince bir eleştri bekliyordum ince eleyip sık dokuman gibisinden iş deneyimi olan birisin o yüzden yanlıs anlama yani Çıkrık balık restaurant Menü ben eleştirilere açık biriyim çünkü kendini yenilemenin ve geliştirmenin en etkili yolu olduğu kanısındayım
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-01-2009 #6
ürün isimleri karşılarına fiyat yazılacağından boşluk bıraktım. Çıkrık balık restaurant Menü tşkler yorumun için senden daha ince bir eleştri bekliyordum ince eleyip sık dokuman gibisinden iş deneyimi olan birisin o yüzden yanlıs anlama yani Çıkrık balık restaurant Menü ben eleştirilere açık biriyim çünkü kendini yenilemenin ve geliştirmenin en etkili yolu olduğu kanısındayım
düşünceleriniz doğru, doğru kanıdasınız yalnız şahsım adına şu sıralar bakıpta söyleyemeyen dönemdeyim sanırım. Eleştrilerimden, fazla sert eleştiri almamdan kaynaklanıyor olabilir. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-01-2009 #7
düşünceleriniz doğru, doğru kanıdasınız yalnız şahsım adına şu sıralar bakıpta söyleyemeyen dönemdeyim sanırım. Eleştrilerimden, fazla sert eleştiri almamdan kaynaklanıyor olabilir. :angel:
yok ben öyle değilim hatta bu çalışmya ben yorum yazmış olsaydım öncelikle hatalı renk kullanımından yakınırdım çalışma bittikten sonra bakıp düşündüğümde soğuk renkler kullanıldığını gördüm ve bir lokantaya ne kadar uygun tartışılır tabi her ne kadar güzel görünsede grafik tasarım görüntüden ibaret değil herşey mantıklı olmalıdır. ayrıca yaptığım bir çalışmayı kendimin beğenmesi çok yanlış olur çünkü grafik halkın görüşüne sunulacak işlerin tasarımıdır yani insanların beğenmesi lazım önce die düşünüyorm o yüzden istediğiniz kadar yorumlarda sert olabilrsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
balik, cikrik, menu, restaurant