Ciks oto yıkama

Kartvizit Tasarımları - Ciks oto yıkama ...

Ciks oto yıkama
denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

ünlem

Ciks oto yıkama

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar ltfn...

Ciks oto yıkama
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olmamış....Nesi olmamış derseniz detaya girerim
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 13-07-2010 #3
Olmamış....Nesi olmamış derseniz detaya girerim
Nesi olmamış ?
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
Oto yıkamayı anlatan çok fazla bir uygulama yok
ayrıca neden eski model bir araba rengarank renkler kullanışmış araba siyah beyaz
ilk bakışta hah budur dedınızmi siz
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #5
ben de şunu sormak istiyorum. arkadaşım bu nedir? bizden neye göre yorum yapmamızı istiyorsun? kartvizit mi dijital mi? katalog mu nedir yani?
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #6
öğrencisiniz çok çalışmalarınız ile ilgili çok ağır eleştirileri hak etmezsiniz ama
bi tasarımı ınsanların yorumuna sunmadan once kendınız beğenmelısınız
beğenıyorum dersenız bu kartvızıt o zaman eksik bişiler var demektir
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya24
Alt 13-07-2010 #7
öğrencisiniz çok çalışmalarınız ile ilgili çok ağır eleştirileri hak etmezsiniz ama
bi tasarımı ınsanların yorumuna sunmadan once kendınız beğenmelısınız
beğenıyorum dersenız bu kartvızıt o zaman eksik bişiler var demektir
Öncelikle yorumlarınız için tsk ediyorum,sonrasında şunları ilave etmek istiyorum : Basım Ve Yayın Teknolojisi öğrencisiyim,bu sene grafik dersleride görcekmişiz
(ders kayıtta yazana göre),profesyonel olarak ps,cd programlarını bilmiyorum,görselliği çok sevdiğimden dolayı kendi başıma bisiler yapmak istiyorum,programları kurcalıya kurcalıya öğrenmeye çalışıyorum.Şu anda staj yapıyorum ; burda ki imkanlarla bu kadar oluyo,canım sıkıldığı için bisiler yapıyorum,çok konustm biliyorum,beni anlayan anlamıştr zatn,tekrar düşünceleriniz için tskler...
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #8
arkadaşım anlıyorum öğrencisin ve birşeyler yapmak istiyorsun. bu çok güzel birşey kendini daha da geliştirmen gerekiyor bence. bunu da tekrardan yaparsan daha güzel birşeyler çıkabilir. bu arada sen bir konu daha açmışsın gördüm. nerdeyse aynı tasarım fakat üzerinde broşür yazıyor. sen önce ne yapacaksın ona karar ver. kartvizit mi borşür mü afiş mi dijital baskı mı. ondan sonra biraz araştırma yap. yapacağın şeyi ilk defa sen yapmıyorsun sonuçta grafikerler bunları uzun zamandır yapıyorlar. bir araştır nasıl yapmışlar. nelere dikkat etmişler. ondan sonra yapmaya başlarsan daha başarılı olur.
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2010 #9
Öncelikle yorumlarınız için tsk ediyorum,sonrasında şunları ilave etmek istiyorum : Basım Ve Yayın Teknolojisi öğrencisiyim,bu sene grafik dersleride görcekmişiz
(ders kayıtta yazana göre),profesyonel olarak ps,cd programlarını bilmiyorum,görselliği çok sevdiğimden dolayı kendi başıma bisiler yapmak istiyorum,programları kurcalıya kurcalıya öğrenmeye çalışıyorum.Şu anda staj yapıyorum ; burda ki imkanlarla bu kadar oluyo,canım sıkıldığı için bisiler yapıyorum,çok konustm biliyorum,beni anlayan anlamıştr zatn,tekrar düşünceleriniz için tskler...
bu yorumlarınızı konu açarken açtığınız konuların yanına yazmanız dileğiyle..
Bu mesajdan alıntı yap

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2010 #10
arkadaşım anlıyorum öğrencisin ve birşeyler yapmak istiyorsun. bu çok güzel birşey kendini daha da geliştirmen gerekiyor bence. bunu da tekrardan yaparsan daha güzel birşeyler çıkabilir. bu arada sen bir konu daha açmışsın gördüm. nerdeyse aynı tasarım fakat üzerinde broşür yazıyor. sen önce ne yapacaksın ona karar ver. kartvizit mi borşür mü afiş mi dijital baskı mı. ondan sonra biraz araştırma yap. yapacağın şeyi ilk defa sen yapmıyorsun sonuçta grafikerler bunları uzun zamandır yapıyorlar. bir araştır nasıl yapmışlar. nelere dikkat etmişler. ondan sonra yapmaya başlarsan daha başarılı olur.
Dikkate alcam söylediklerinizi tskler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları