çıktı alırken renklerim noktacıklı oluyor acil yardım lütfen

Baskı Sonrası - çıktı alırken renklerim noktacıklı oluyor acil yardım lütfen ...

betty_boop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betty_boop

Grafiker / Ankara

Alt 05-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar baskı öncesi ve sonrası için tecrübesiz sayılırım ve siyah beyaz lazer jetten örnek çıktı almam lazım fakat renklerimde noktacıklar oluyor bunu en iyi anlatabilmek için size resim yolluyorum ve yardımlarınızı bekliyorum..çıktı alırken renklerim noktacıklı oluyor acil yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

horaburhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

horaburhan(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazıcıdan resimli işlerde düzgün çıkış alma şansın yok arkadaşım. Tram olarak gözüktüğü için herhangi bir çaresi yok. Bilen de varsa, anlatırsa bende öğrenmiş olurum. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
xcalibur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcalibur35

Matbaacı / Kars

Alt 25-12-2009 #3
- Yazıcınızda Dpi sorunu var Yani yazıcı kullanılan program içerisinden ayarları ile oynandığında uygulamaya biliyor. Denetim masasından yazıcı seçeneklerinden ayarları yapıp tekrar deneyiniz. Büyük ihtimal ile yazıcı ayarlarını resetleme seçeneği olacaktır. Onu resetleyince sorununuz çözülebilir.

- Bazı yazıcıların üzerindede ufak bir reset düğmesi vardır. Bu Bir toplu iğnenin gireceği büyüklüktedir ordan yazıcının kendisinide resetliye bilirsiniz.

- Yazıcınızı netten biraz fotoğraflarını inceledim menüleri yazıcı üzerinde olan bir yazıcı. Yani ikinci madde geçerliliğini onaylamaktadır.

- Yazıcıyını işletim sistemi kendisi algılasa dahi siz yinede orjinal yazılımı kurup tekrar deneyiniz.

- Bu arada bakınız yazıcı menüsünde 300 dpi gösteriyor zaten onu düzeltmeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ulasbicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulasbicer

Matbaacı / Bursa

Alt 15-01-2010 #4
arkadaşlar, benim laser yazıcı sorunum var. Matbaam var.aydınger çıktılarını sağlıklı alabileceğim bir yazıcı önerebilirmisiniz, teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
transferbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferbaskı

Baskıcı / Konya

Alt 07-05-2010 #5
AYDINGER İÇİN KYOCERA DERİM.....YAZICIDAN FOTOĞRAFLAR BU ŞEKİLDE ÇIKMASI DEMEK DPİ AYARLARININ 300 dpi altında olması demektir.
Bu mesajdan alıntı yap