çıktı sorunu, şaşırdım

Corel Draw - çıktı sorunu, şaşırdım Sponsorlu Bağlantılar RapidShare: Easy Filehosting merhaba arkadaşlar,verdiğim linkte bir corel çalışmam var.çalışma üzerinde makaraların hemen üzerinde de göreceğiniz üzere küçük yön belirtici oklar bulunmaktadır.ama çıktı almak istediğimde o oklar önizleme ...

çıktı sorunu, şaşırdım

çıktı sorunu, şaşırdım

Alt 27-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

RapidShare: Easy Filehosting

merhaba arkadaşlar,verdiğim linkte bir corel çalışmam var.çalışma üzerinde makaraların hemen üzerinde de göreceğiniz üzere küçük yön belirtici oklar bulunmaktadır.ama çıktı almak istediğimde o oklar önizleme görünmediği gibi çıktı alırkende çıkmıyor.bunun nedeni nedir anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 27-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende aynı sorunu yaşıyorum renkleri tam alamıyorum neden????
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 27-06-2008 #3
RapidShare: Easy Filehosting

merhaba arkadaşlar,verdiğim linkte bir corel çalışmam var.çalışma üzerinde makaraların hemen üzerinde de göreceğiniz üzere küçük yön belirtici oklar bulunmaktadır.ama çıktı almak istediğimde o oklar önizleme görünmediği gibi çıktı alırkende çıkmıyor.bunun nedeni nedir anlamadım
Window / dockers / object manager'i açınız. Page 1 yazılı olan yerdeki printer işaretlerinin üzerindeki kırmızı işaretleri kaldırırsanız sorununuz kalktığını göreceksiniz.

İyi çalışmalar

Alıntı:
nizo_87´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bende aynı sorunu yaşıyorum renkleri tam alamıyorum neden????
diğer arkadaşın sorduğu soru ile renklerin aynı olmamasını anlamadım. Siz kendi çalışmanızın renklerini mi tam olarak alamıyorsunuz açıklayabilir misiniz?

Bunun birkaç nedeni olabilir. resimleri rgb olarak çalışıyorsanız, baskıda cmyk'ya çevrilir, burda kayıplar olabilir. Monitör renk ayarı yapılmadı ise, çıkışta renk farklılıkları görülebilir vs.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2008 #4
Window / dockers / object manager'i açınız. Page 1 yazılı olan yerdeki printer işaretlerinin üzerindeki kırmızı işaretleri kaldırırsanız sorununuz kalktığını göreceksiniz.

İyi çalışmalar
teşekkür ederim musdi...sorunum halloldu.
Bu mesajdan alıntı yap
shadow_wodahs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_wodahs

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2008 #5
sağol musdi..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cikti, çıktı, sasirdim, sorunu, şaşırdım