Çıldırış

Tipografi Tasarımları - Çıldırış Sponsorlu Bağlantılar Çalışmayı yapma sebebi zaten çalışmanın üstünde yazıyor...

Çıldırış
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Dosya16

Çıldırış

Alt 21-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmayı yapma sebebi zaten çalışmanın üstünde yazıyorÇıldırış

Çıldırış
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çıldırış güzel olmuş farklı bir yaklaşım ancak soldaki yazılar fazla okunaklı değilÇıldırış
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-04-2009 #3
eline sağlık arkadaşım ama kalpte bi orantısızlık var gibi
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 21-04-2009 #4
güzel olmuş farklı bir yaklaşım ancak soldaki yazılar fazla okunaklı değil
grafixo'ya katılıyorum..genel olarak güzel bir çalıma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 21-04-2009 #5
Teşekkür ederim arkadaşlar. Orantı meselesi doğru. bir orantısızlık var onunda sebebi çalışmayı kafamda şekillendirerek yapmamış olmam. Canım sıkıldı yapacak bişi bulamadım sonra mouse ile freehand programında öylesine bişiler çizmeye başladım. Haliyle o şekillerden bir surat belirdi onu takip ettim böyle bağıran bir adam oldu. dedim madem bağırıyor çıldırış olsun. madem çıldırıyor parçalara ayrılmış kalbin içinde olsun. madem kalbi parçaladık kenarına bir metin yazalım dedim ve yazdım. Yani çalışma kendi kendini oluşturdu. Ben sadece belirmesinde yardımcı oldumÇıldırış
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 21-04-2009 #6
Teşekkür ederim arkadaşlar. Orantı meselesi doğru. bir orantısızlık var onunda sebebi çalışmayı kafamda şekillendirerek yapmamış olmam. Canım sıkıldı yapacak bişi bulamadım sonra mouse ile freehand programında öylesine bişiler çizmeye başladım. Haliyle o şekillerden bir surat belirdi onu takip ettim böyle bağıran bir adam oldu. dedim madem bağırıyor çıldırış olsun. madem çıldırıyor parçalara ayrılmış kalbin içinde olsun. madem kalbi parçaladık kenarına bir metin yazalım dedim ve yazdım. Yani çalışma kendi kendini oluşturdu. Ben sadece belirmesinde yardımcı oldumÇıldırış
Yusuf, bu beliren surat sana ne kadar çok benziyor, ayna karşısındamı çalışıyorsunÇıldırış
Kalbin sol tarafının boş kalması dışında beğendim, o boşluğuda dolduracak biri bulunur elbetÇıldırış
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 21-04-2009 #7
Yusuf, bu beliren surat sana ne kadar çok benziyor, ayna karşısındamı çalışıyorsunÇıldırış
Kalbin sol tarafının boş kalması dışında beğendim, o boşluğuda dolduracak biri bulunur elbetÇıldırış
Kesinlikle benziyor. Sebebide daha önce kendi yüzümün gölge değerlerini çizmiştim hatta facede ve burda var. Beliren suratı sonrasında biraz o ışık ve gölge değerleriyle kendime benzettim. Boş tarafa gelince bırak boş kalsın. Birde onunla uğraşmayayımÇıldırış yorum için saol mustafa. Bu arada aynı memlekette birbirimize çok uzağız. Bir akşam çık gelde takılalım.
Bu mesajdan alıntı yap
SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 21-04-2009 #8
Çalışma güsel olmuş bence ve üzerindeki yazı benim düşüncelerimi anlatmış sanki... Başarılar arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-04-2009 #9
Sana ne kadar da benziyor Yusuf Abi Çıldırış
Gerekli açıklamayı yapmışsın zaten...can sıkıntıdından, hoş bir çalışma çıkmış, ellerine sağlık.

Can sıkıntısı diliyorum... Çıldırış Kolay gelsin Çıldırış
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #10
Arka planı ne düşünerek kalp yaptıgınızı merak ettim.. Çıldırış ve kalp .. baglantı kuramadım ama ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?