Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX

Deneme Çalışmalar - Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX Sponsorlu Bağlantılar Önceki çalışmayı güncelleyerek yeni çilek oluşturmaya çalıştım.Gelen yorumlar doğrultusunda çilek üzerindeki yansıma ve gölgelendirmeler sıfırdan tasarladım. Eskisi yenisine göre çürümüş, gdo lu bir çelik görünümü verdi bana Birazda ...

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Önceki çalışmayı güncelleyerek yeni çilek oluşturmaya çalıştım.Gelen yorumlar doğrultusunda çilek üzerindeki yansıma ve gölgelendirmeler sıfırdan tasarladım. Eskisi yenisine göre çürümüş, gdo lu bir çelik görünümü verdi bana Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX Birazda çikolata sosu katmaya çalıştım. Bitter sosa benzedi biraz Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Öneri, beğeni, görüşlerinize sunuyorum.

orjinal boyut 3000x1800 px.
psd dosya boyut bayağı büyük oldu 250 mb.
Arkaplandaki texture hariç herşey Ps ürünüdür.
Kişisel çalışmadır.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çileğin üstünü örtmen iyi olmuş, üşümemiş olur Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Şaka bir yana da ilk halinden çok daha iyi, eline sağlık BlueX Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Martin gibi bende seni icona ilan etmek istiyorum Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX

Bu arada canımızda çekti hani...
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 19-02-2012 #3
Çileğin üstünü örtmen iyi olmuş, üşümemiş olur Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Şaka bir yana da ilk halinden çok daha iyi, eline sağlık BlueX Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Martin gibi bende seni icona ilan etmek istiyorum Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX

Bu arada canımızda çekti hani...
Mevsimi değil ya ondan örttüm üstünü Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
teşekkür ederim Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 19-02-2012 #4
Oh çileği tabağa yatırmışsın, üstünede çikolatayı dökmüşsün.Karşımıza geçmiş buyrun tepe tepe ağzınız sulansın diyorsun yani. Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Elinize sağlık, çok güzel görünüyor. Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2012 #5
Çilek yeni çalışmada çok daha güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 19-02-2012 #6
Oh çileği tabağa yatırmışsın, üstünede çikolatayı dökmüşsün.Karşımıza geçmiş buyrun tepe tepe ağzınız sulansın diyorsun yani. Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Elinize sağlık, çok güzel görünüyor. Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX
Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueXD yerli çilek bu tadı güzeldir.
teşekkür ederim.

Çilek yeni çalışmada çok daha güzel olmuş eline sağlık
teşekkür ederim Çilek icon Çalşıması (Güncellendi) ..... BlueX

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap