Çınaraltı Dergisi Kapak Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çınaraltı Dergisi Kapak Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Kendi okulumun yıllık dergisi olan çınaraltı için yapmış olduğum bi tasarım (aslında benim hayal gücümden daha çok benden isteneni yapmaya çalıştım ve bu yapmayı sevmediğim bişey aslında :worried: ...

asdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdesign

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi okulumun yıllık dergisi olan çınaraltı için yapmış olduğum bi tasarım (aslında benim hayal gücümden daha çok benden isteneni yapmaya çalıştım ve bu yapmayı sevmediğim bişey aslında :worried: )

ön kapak

arka kapak

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

majestecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

majestecan

Grafiker / Malatya

Alt 24-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ön kapak çok siyah olmuş okul dergileri daha cıvıl cıvıl olmalı daha böyle rengarenk olmalı hele o şiirde ı daraltıyor insanı ve arka kapakta ki amac ne o resim neyi amaçlıyor ne anlatmaya çalışıyor
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 24-02-2010 #3
Ön kapağın yazısı üstünde biraz daha çalışmasın gölgelendirme iyi olmamış. Arka iyi olmuş ama kenarlarındaki siyahlıklar hoş durmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
mango1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mango1903

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-02-2010 #4
Yaptığın çalışma güzel fakat bu çalışmanın liseyle alakası yok gibi görünüyor özellikle ön kapak sayfanın farklı bir dergi için kullanılsaydı çalışman cuk otururduÇınaraltı Dergisi Kapak Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
asdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdesign

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-02-2010 #5
aslına bakarsınız bana resimler verildi ön kapakta bu arka kapakta bu ben kendimden fazla bişey katamadım he tabiki bu mazaret olamaz ama işte kimisi oluyo memnun etmek zor oluyo sora herhangi bi gelir karşılığı felan değildi benden rica edilmişti denemelerimi verdiğimde bana verdikleri tepkiye sinirlenip fazlada uğraşmadım diyebilirim yorumlarınız için teşekkürler ve gerçekten haklısınız benim tasarımım olduğu halde bende beğenmiyorum ama sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz derler dimi :angel::smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çınaraltı