Çince bir grafik tablet kullanabilir miyim ki?

Grafik Tablet Kullanım Alanları - Çince bir grafik tablet kullanabilir miyim ki? ...

tektikotede isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tektikotede

Öğrenci (Grafik) / Denizli

Alt 31-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var çindeki arkadaşım oranın ünlü markalarından epey bir profesyönel grafik tablet göndermek istiyor ama cihaz komple kullanma kılavuzu programları driveri arayüzü vs çince. Biliyorum cihaz tak kullan; photoshop türkçe ya da ingilizce olsa bile ben bununla sorun yaşar mıyım? Arayüz çince olunca kullanılabilir mi yoksa photoshopun türkçe olması kullanmak için yeterli midir? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cihaz usb olması sebebiyle tak kullan olabilir ama sürücü kurmadan sadece mouse olarak kullanabilirsiniz.Windows veya mac sürücü olmadan çok jenerik bir ürün değilse tablet özelliklerini tanımayacaktır bilginiz olsun.

Teknobiyotik.com üzerinden kampanyalı pek çok modele kolayca ulaşabilirsiniz garantili ürün almış olursunuz.

http://www.teknobiyotik.com/cevre-bi...ik-tablet.html
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-04-2012 #3
Cihazın kullandığı işletim sistemi Çince, bu sistemin ne olduğunu öğrenin Türkçe veya İngilizce versiyonları olup olmadığını araştırın varsa nasıl yeniden yükleme yapabileceğinizi araştırın sonuçta yapabilirim dediğiniz bir şey çıkıyorsa düşünmeye gerek yok ... (Kısaca cihaza format atıp İngilizce versiyonunu kuracaksınız)
Bu mesajdan alıntı yap