Cinema 4d de yaptığım çalışmayı büyük resim olarak kaydedemiyorum

Cinema 4D - Cinema 4d de yaptığım çalışmayı büyük resim olarak kaydedemiyorum ...

mustafakutuk_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafakutuk_24

Grafiker / Bursa

Dosya19

Alt 29-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cinema 4d ben yazıyı istediğim 3 d boyutlarını verdikten sonra başka programlarda kullanmak için büyük olarak kaydetmek istiyorum ama o şekilde kaydedemiyorum dpi 300 formatı tif psd yada jpg olarak ayarlıyorum yine büyük kaydetmiyor çalışmanın ölçüsünü büyütüyorum öyle deniyorum yine büyük kaydetmiyor en fazla kaydedebldiğim 400 kb geçmiyor ben çalışmayı 1250 kb dan büyük şekillerde kaydetmek istiyorum ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zahirmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zahirmedya

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
istersen 1000 dpi kaydetmek iste farkeden birşey olmaz.
eğer çalışma fazla detaylı değilse yani
misal olarak ali yazısını 3 boyutlu tek renk render alırsam resimde fazla detaylı yani bump yoksa, renk karşıtlığı, gögeler ışıklar falan çalışma ustunde faz bir işlem yoksa boyutu kucuk olur haliyle.
eğer sorunun cevabını bu verdiğim bilgi çözmez ise sen renderini aldığın jpegi ve çalışma dosyasını rapide yukle bir bakayım ben.
Bu mesajdan alıntı yap
mustafanazif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafanazif

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-02-2011 #3
render settings'e girip, output ayarlarından pixel size'ını oynayabilirsin
dolayısıyla büyük ebatlı bir dosya elde etmiş olursun. harici kullandığın materyaller eğer, küçük piksel ise, büyük ebat render'larda sorun yaşayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap