Cinema 4d ile Böle Bişey Yapılırmı

Cinema 4D - Cinema 4d ile Böle Bişey Yapılırmı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sevgilime küçük bir klip hazırlamak istiyorum ör: topluluk yolda yürürken toplanıp benim yazdğım şiiri söyleyecekler ve ...... seni gerçekten çok seviyor diyecek.. gibi... bu şekilde klibi Cinema ...

fcomert2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fcomert2

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 01-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sevgilime küçük bir klip hazırlamak istiyorum ör: topluluk yolda yürürken toplanıp benim yazdğım şiiri söyleyecekler ve ...... seni gerçekten çok seviyor diyecek.. gibi... bu şekilde klibi Cinema 4d ile yapabilirmiyim.. yada yapabilceğim bi program varmı.. nasıl yapabilirm yardımcı olursanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zahirmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zahirmedya

Grafiker / İzmir

Alt 02-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yapabilirsin ama programı bilmiyorsan en az 2-3 ayını alır Cinema 4d ile Böle Bişey Yapılırmı
hazır karekter animasyon programları var onlarla dene...
Bu mesajdan alıntı yap
fcomert2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fcomert2

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 04-12-2010 #3
hazır karakter animasyon programlarının adı nedir hocam..
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2011 #4
movie maker gibi
Bu mesajdan alıntı yap
xdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xdesign

Bilg. Teknikeri / Isparta

Alt 19-10-2011 #5
c4d cinema alpha panel oluştur yürüş yapan insan videolar bul onları istedigin gibi düzenle arka planları affter effectle yok et cloner yada farklı tekniklerle istedigini yapabilirsin ne kadar gerçekçi olur bilmiyorum.karakterler uğraşmaya kalkarsan poser yazılımlar öğrenmen gerek character riglemeye kadar uzar bu iş. basit tarzda istiyorsanda hazır insan modelleri bularak da yaparsın.
Bu mesajdan alıntı yap