Cinema 4D .png Dosya Kayıt Edilmiyor!

Cinema 4D - Cinema 4D .png Dosya Kayıt Edilmiyor! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Cinema 4D'de bir sorun ile karşı karşıyayım ve bir türlü nedenini bulamadım. Sorum şu, bir model çizdim ve bu modeli .png olarak yani arkaplan olmayacak şekilde ...

Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya18

Alt 01-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Cinema 4D'de bir sorun ile karşı karşıyayım ve bir türlü nedenini bulamadım.

Sorum şu, bir model çizdim ve bu modeli .png olarak yani arkaplan olmayacak şekilde transparan olarak kayıt etmek istiyorum, nette araştırdım, videolarda adam kayıt ederken hep .png uzantısını seçiyor fakat ben kendi programımda .png uzantısı yer almıyor.. Hatta bir çok format yer almıyor.. Bu formatlar bir yerden açılıyorda benim mi haberim yok.. Bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen yardımcı olaiblirler mi acaba?

Şimdiden teşekkürler.

EKRAN: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cevabı buldum, olurda bu sorun ile karşılaşan olursa çözümü yazıyorum.

Ekte gördüğünüz fotoğraf Cinema 4D 64 Bit uygulamasına ait, ben bilgisayarıma Quicktime uygulamasını yükledim programda .png olarak kayıt etmek için.. Ama 64 Bit'te açtığımda yine gelmedi .png seçeneği.. Quicktime sadece Cinema 4D 32 Bit uygulamasında çıkıyormuş.. Bunu fark ettim.. Quicktime 64 Bit kurmama rağmen Cinema 4D 64 Bit'te çıkmadı.. Ama 32 Bit'te çalışıyor bilginize. (:
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 02-05-2013 #3
Cevabı buldum, olurda bu sorun ile karşılaşan olursa çözümü yazıyorum.

Ekte gördüğünüz fotoğraf Cinema 4D 64 Bit uygulamasına ait, ben bilgisayarıma Quicktime uygulamasını yükledim programda .png olarak kayıt etmek için.. Ama 64 Bit'te açtığımda yine gelmedi .png seçeneği.. Quicktime sadece Cinema 4D 32 Bit uygulamasında çıkıyormuş.. Bunu fark ettim.. Quicktime 64 Bit kurmama rağmen Cinema 4D 64 Bit'te çıkmadı.. Ama 32 Bit'te çalışıyor bilginize. (:
Bence sorun başka bir şey çünkü ben 64 Bit sürümünü kulanıyorum ve quicktime (mov) olarak da png olarak da çıktı alabiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2013 #4
Bence sorun başka bir şey çünkü ben 64 Bit sürümünü kulanıyorum ve quicktime (mov) olarak da png olarak da çıktı alabiliyorum.
Eğer sorun var ise ne bilmiyorum ama sürüm ile alakalı sanırım ben R11 kullanıyorum. Şirket bilgisayarımda da aynı sürüm yüklü fakat şirket bilgisayarından da 64 Bit olan uygulamada .png yok malesef, ben zaten epey geride kalmışım R14'ü indiriyorum bir de o uygulamada deniyeceğim, bakalım ne olacak. (:
Bu mesajdan alıntı yap
erdemozden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemozden

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-08-2013 #5
Biraz geç oldu ama Cinema 4D .png Dosya Kayıt Edilmiyor! Neden alpha kanalllı psd almaı denemiyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap