Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

Deneme Çalışmalar - Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart ...

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 24-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çipura balığının çene kemiklerini kullanarak yaptığım anahtarlık. Biraz sade bir tasarım oldu bişeyler daha eklemeliyim gibi düşündüm ama üşendim bu kadar yaptım Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Nasıl yapıldığının detaylarını öğrenmek isteyenler resmin altındaki linke tıklayabilir.

Detaylı anlatım: link
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk görüşte bu yerlilerin boyunlarına taktığı kemik dizilimli kolyeler aklıma geldi Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart 14 şubattan önce gösterseydin bu çalışmayı, hediye için bunu yapmaya çalışırdım Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart
çok güzel bir iş çıkarmışsın eline sağlık.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2012 #3
Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Başarılı ve ilginç bir çalışma. Tebrik ediyorum.

Tekne balıkçılığı ve amatör dalgıçla ilgileniyorum. Yakaladığım ilk çipuradan küpeye uç yapıcam Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Sonrasında teşekkürlerimi borç bilirim. Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap
zzx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zzx

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-02-2012 #4
açık söylüyorum miğdem bulandı keşke pc çökseydide konuyu hiç görmeseydim
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 24-02-2012 #5
yanlış anlama ama şahsen ben bunları asla takmam, iple örgülerin güzel aynı desenleri bende yapıyorum. değişik figürlerde tabi.. başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 24-02-2012 #6
açık söylüyorum miğdem bulandı keşke pc çökseydide konuyu hiç görmeseydim
aynen katılıyorum. ortada emek ve güzel bir fikir var. Uygulaması da kötü değil ama şahsen bir daha çipura bile yiyemem sanırım Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 24-02-2012 #7
Teşekkür ederim Blue bu güzel yorumun için Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

Sanada teşekkür ederim creedwar. Küpe fikrini dershaneden bir hocam da düşündü hoş olur demişti Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Yapacağın çalışmalarda başarılar dilerim.

zzx Açık sözlülüğün için teşekkür ederim. Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Kız arkadaşımda ilk gördüğünde dokunmadı bile . Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Lakin seni bu kadar hayattan soğutacak. Bilgisayarının çökmesini isteyeceğin bir durum olduğunu sanmıyorum Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart Abartılı konuşma sanatında harika olduğunu söylemeden geçemeyeceğim Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart O kemikler çamaşır suyuyla steril hale getirildi ve üzerine kemikle teması önleyecek şekilde parlatıcı sürüldü herhangi bir koku vs hissedilmiyor. Eğer görüntüsü seni bu kadar rahatsız ettiyse eminim bie insan çenesi görsen daha iğrenç bulursun Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart zira hepimizde var Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

vedfux sana gelince bunları bir yere takman gerekmiyor anahtarları buna takıp cebine koyuyorsun Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart teşekkür ederim yorumun için Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 24-02-2012 #8
Teşekkür ederim yorum için Arif ARINMIŞ Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

Çipura nesli için büyük bir hizmette bulunmuş hissediyorum kendimi şu an :P Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

Ama çipura güzeldir çenesini görüpte yememe kararı alacağınızı sanmıyorum Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart
Bu mesajdan alıntı yap