Çırağan Düğün Salonu Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Çırağan Düğün Salonu Logo Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Bayadır paylaşım yapmıyordum.Bir düğün salonu için yapmış olduğum logo çalışması....

tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayadır paylaşım yapmıyordum.Bir düğün salonu için yapmış olduğum logo çalışması.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 11-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok dağınık ve kalabalık görünüyor bir yerde kalpler bir yerde yıldızlar "g" harfinden çıkmış olan o shape v.s. düğün salonu yazısı neden çırağan yazısıyla simetrik değil ? ayrıca renginin beyaz olmasıda bütünlüğe aykırı gelmiş zeminde kullanılan oval çok sıradan olmuş bence zeminde herhangi bir şekil olmaksızın sadece fontla birşeyler yapmalısınız bu çalışmanız olmamış emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-01-2012 #3
Çok dağınık ve kalabalık görünüyor bir yerde kalpler bir yerde yıldızlar "g" harfinden çıkmış olan o shape v.s. düğün salonu yazısı neden çırağan yazısıyla simetrik değil ? ayrıca renginin beyaz olmasıda bütünlüğe aykırı gelmiş zeminde kullanılan oval çok sıradan olmuş bence zeminde herhangi bir şekil olmaksızın sadece fontla birşeyler yapmalısınız bu çalışmanız olmamış emeğinize sağlık..
Çırağan Düğün Salonu Logo Çalışmam tesekkür ederim firmanın isteği üzerine böyle yapıldı su an kullanılmakta.
Bu mesajdan alıntı yap
ozozlem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozozlem

Grafiker / Antalya

Alt 09-11-2012 #4
gayet güzel bence daha nolsun Çırağan Düğün Salonu Logo Çalışmam eline sağlk
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-11-2012 #5
Elipsin siyah olması "kara gün" anlamında mı? Çırağan Düğün Salonu Logo Çalışmam Bence siyah renk oraya hiç gitmemiş, daha canlı bir tercih yapılabilirdi...
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2012 #6
Ford logosunun çerçevsine Çırağan yazılmış o kadar. Ben başka bişey göremedim.
Bu mesajdan alıntı yap