Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı ...

kayhan07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan07

Grafiker / Antalya

Dosya19

Alt 22-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir pastane firmasına hazırlamış olduğum amerikan servis hakkında yorumlarınızı bekliyorum Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı

* Foruma görsel yüklemek için: Foruma Resim Yüklemek konusunu okuyunuz.

* Forum kurallarımıza gör konu başlıklarımız konu konu içeriğiyle benzer olmalıdır.
Ancak bu şekilde düzenli bir arşivleme yapılmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 23-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo dışında pek sıkıntı yok. Sadece beyaz zemin yerine başka birşey tercih edilebilir diye düşünüyorum. Logoyu okumayadım ilk başta.
Bu mesajdan alıntı yap
Aliye35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aliye35

Grafiker / İzmir

Alt 23-10-2013 #3
Gayet güzel olmuş, belki yazılar biraz daha büyük olabilir. Goethe'den alıntı olan yazı. Bir de " Yeni Lezzetlerimizi Taddınız mı? " daki " Taddınız mı ",
" Tattınız mı " olmalı.
Ellerinize sağlık..

Hatta "Yeni Lezzetlerimizi Tattınız Mı? " olmalı. "Mı" da bir kelime olduğu için büyük yazılmalı.
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-10-2013 #4
arkadaslarin da soyledigi gibi "taddiniz mi" yanlis yazilmis.. onun haricinde Goethe'nin sozude cok atmasyon olmus.. orjinali:"İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir." dir.. devamindaki cumleler uydurma gibime geldi hayatim boyunca hic duymadim gormedim.. ama eger sozun devami var ve de dogru ise hayata mola ver dinlen biraz derken yanina kum saati koyup zamanda akip geciyor mesaji vermek cok dogru olmamamis bence..
Bu mesajdan alıntı yap
kayhan07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan07

Grafiker / Antalya

Alt 24-10-2013 #5
İlk başta taddınız mı ? ile başlayım evet farkettim çıktısını aldıktan sonra akşam gönderdiğim için dosyayı dikkat etmemiştim onu düzelttim. Okunmama sebebi fonttan dolayı değil çalışma cmyk olduğundan dolayı biliyorsunuz burada yayınlamak için rgb ye çevirmem gerekiyordu teker teker onun yerine komple tutup rgb ye çevirmemden kaynaklanıyor. Goethe'nin sözündeki cümleler evet uydurma pastane & cafe ye uysun diye Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı dikkatinizden de birşey kaçmıyor Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı Kum saatinide koyma düşüncem de aynen zaman akıp geçiyor bu sebepten mola vermeli gibi düşündüm.

teşekkürler Çıtırım Amerikan Servis Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2013 #6
Arkadaşlarımın söylediklerine katılmakla birlikte orjinal söz: "İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir." budur. Klasikleşmiş, değer kazanmış söz bire bir alıntı yapılır. Ekleme ve çıkarma asla yapılmamakla birlikte bireyin imzası yada adı ASLA yer almamalıdır. Bu konuda oldukça hassas olmamla birlikte olması gerektiği gibi yansıtılmasının da yanındayım!
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2013 #7
Renkler ve uyum arasında büyük bir problem var.. Arka plan pastel bir ton, solda yeşil, sağda kırmızı.. Renk uyumlarını dengelediğinizde daha hoş duracağını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap