cızbız köfte logo type

Logo Tasarımları - cızbız köfte logo type ...

cızbız köfte logo type
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

cızbız köfte logo type

Alt 25-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cızbız köfte için logo çalışmam öncelikle şunu sölim renkler (kırmızı sarı yeşil siyah) ve elips gibi görünüm müşterinin istekleri ona göre yorum yapın cızbız köfte logo type
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"...öncelikle şunu sölim renkler (kırmızı sarı yeşil siyah) ve elips gibi görünüm müşterinin"
Elinize kötü malzemeler verildiğini düşünüyorsunuz diye sezinledim.Ona göre yorum istediniz ama müşteriye göre değil çalışmaya göre yorum yapılması taraftarıyım.
Müşterinin kırmızı sarı yeşil siyah istediği noktasına gelecek olursak.Ben sizin kadar karamsar değilim.Mesela kırmızı ve sarı renkleriyle konu "köfte" olması sebebiyle alev izlenimi verebilir,sevimli bir ahçı şekli kullanarak onuda yeşil rengiyle bütünleştirebilirsiniz.Geriye "siyah" derdimiz kaldı.Onuda isterseniz fontunuzun rengi yapabilirsiniz.Gördünüz mü renklerden korkmanıza gerek yokmuş.
Ama tüm bunları yapmadan önce bence sitemizde bulunan örnekleri inceleyebilirsiniz.
Size kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-09-2008 #3
yazının altındaki şekil kare çikolata gibi durmuş
tam kare olarak kullanma ve kenardaki kırmızılıgı kaldır
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #4
"...öncelikle şunu sölim renkler (kırmızı sarı yeşil siyah) ve elips gibi görünüm müşterinin"
Elinize kötü malzemeler verildiğini düşünüyorsunuz diye sezinledim.Ona göre yorum istediniz ama müşteriye göre değil çalışmaya göre yorum yapılması taraftarıyım.
Müşterinin kırmızı sarı yeşil siyah istediği noktasına gelecek olursak.Ben sizin kadar karamsar değilim.Mesela kırmızı ve sarı renkleriyle konu "köfte" olması sebebiyle alev izlenimi verebilir,sevimli bir ahçı şekli kullanarak onuda yeşil rengiyle bütünleştirebilirsiniz.Geriye "siyah" derdimiz kaldı.Onuda isterseniz fontunuzun rengi yapabilirsiniz.Gördünüz mü renklerden korkmanıza gerek yokmuş.
Ama tüm bunları yapmadan önce bence sitemizde bulunan örnekleri inceleyebilirsiniz.
Size kolay gelsin.
arkadaşım sen beni yanlış anladın ben karamsarım demedim eğer yorumlarınızda şu renk kullanılsaydı daha iyi dururdu şu şekil yapılsaydı hoş olurdu gibsinden yorumlarınızı boşuna yapmamanız için onları söledim ve sen bence tamamen yeni bi logo oluşturdu benim yaptığım logoyla ilgilenmedin bile iyi kötü bence deiğişik bişey yerine şu kötü olmuş veya font hoş değil gibi yapıcı eleştiriler yapmanı beklersim ama yinede teşekür ederim ...

yazının altındaki şekil kare çikolata gibi durmuş
tam kare olarak kullanma ve kenardaki kırmızılıgı kaldır
teşekür ederim dediklerini deniycem
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-09-2008 #5
ızgara, çikolata gibi duruyo ilk dikkatimi çeken, bence sol taraftaki kırmızı kısmı kaldırmalısın smetrik olsa daha ii sadeleşir.. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #6
ızgara, çikolata gibi duruyo ilk dikkatimi çeken, bence sol taraftaki kırmızı kısmı kaldırmalısın smetrik olsa daha ii sadeleşir.. eline sağlık
teşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ertiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertiryaki(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #7
çok fazla degrede kullanma bence...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #8
"arkadaşım sen beni yanlış anladın ben karamsarım demedim eğer yorumlarınızda şu renk kullanılsaydı daha iyi dururdu şu şekil yapılsaydı hoş olurdu gibsinden yorumlarınızı boşuna yapmamanız için onları söledim ve sen bence tamamen yeni bi logo oluşturdu benim yaptığım logoyla ilgilenmedin bile iyi kötü bence deiğişik bişey yerine şu kötü olmuş veya font hoş değil gibi yapıcı eleştiriler yapmanı beklersim ama yinede teşekür ederim ..."

Ben sadece gördüğümü söyledim.Zaten bunun için burda çalışmanızı sergiliyorsunuz sanırım.Yapıcı eleştiri ile yıkıcı eleştiri arasında ince bir çizginin olduğunu düşünüyorum.Aslında her eleştiri temelinde "yapıcı"lık üzerine kuruludur.Yeterki eleştiriye maruz kalan çalışmanın sahibi gereken uyarıları dikkate alsın.Ben çalışmanızın bir kaç düzeltme ile tüm eksiklerinin giderilebileceğini düşünmüyorum.Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
SyberSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SyberSs

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-09-2008 #9
ızgara olmamış ....
Bu mesajdan alıntı yap
hopdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hopdi

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 25-09-2008 #10
Shape yada path herne kullandıysanız her yeri yamuk ve her yerden kaçmış cızbız köfte logo type Renkler gözlere zarar, keza font öyle, ızgarada cızbız köfte logo type Elips değil geoid yapsanızda farketmeyecek sonuçta.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cızbız, köfte, logo, type