cızbız köfte

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - cızbız köfte Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar cızbız köfte için yaptığım çalışmalar müşteri tarafından onaylandı sayılır. üst taraftaki boş kısımlara fiyat gelicek yalnız onları ayrı istedi yapıştırma olcak. siz değerli arkadaşlarımında yorumlarını almak ...

cızbız köfte
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

cızbız köfte

Alt 24-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar cızbız köfte için yaptığım çalışmalar müşteri tarafından onaylandı sayılır. üst taraftaki boş kısımlara fiyat gelicek yalnız onları ayrı istedi yapıştırma olcak. siz değerli arkadaşlarımında yorumlarını almak istedim...
cızbız köfte
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

marduk23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marduk23

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #3
çok güzel olmuş eline sağlık.
teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #4
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, sol bölümdeki çalışmadaki tabak şekillerini photoshopta çalıştınız sanırım? Yiyecek resimleri dairenin altında kalmış. Bu sebeple yiyecekler daire şeklinde kesilerek kötü bir görüntü oluşmuş. Tavsiyem dairenin üstünde durmalarından yana olacak. Bu Cızbız Köfte İstanbul'da sanırım? Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #5
eline sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #6
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, sol bölümdeki çalışmadaki tabak şekillerini photoshopta çalıştınız sanırım? Yiyecek resimleri dairenin altında kalmış. Bu sebeple yiyecekler daire şeklinde kesilerek kötü bir görüntü oluşmuş. Tavsiyem dairenin üstünde durmalarından yana olacak. Bu Cızbız Köfte İstanbul'da sanırım? Saygılar.

YUNUS PARLAR

öncelikle zaman ayırdığın için teşekür ederim.

evet photoshopta çalıştım bazı gönderilen resiimlerin çok yakından ve tam açıdan alınmadığı onları yuvarlak şekilde alınca yarım oalarak görünüyolardı, bende biras uğraşıp resmin kendisine daire görüntüsü vermeye çalıştım yani ayrı bi daire çizip onları üstüne koysam yanlar kesik ve kötü duruyodu ve illaki bu resimleri istediler güzel görünüyorlar diye, üstüne bide illa daire şeklinde olmasını isteyince bişeyler yapmaya çalıştım ve beğendiler ama düşüncenize katılıyorum. fakat biliyosunuzki müşteriler bazen bizim tasarımcı olduğumuzu unuturlar...

eline sağlık güzel olmuş
teşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #7

YUNUS PARLAR

öncelikle zaman ayırdığın için teşekür ederim.

evet photoshopta çalıştım bazı gönderilen resiimlerin çok yakından ve tam açıdan alınmadığı onları yuvarlak şekilde alınca yarım oalarak görünüyolardı, bende biras uğraşıp resmin kendisine daire görüntüsü vermeye çalıştım yani ayrı bi daire çizip onları üstüne koysam yanlar kesik ve kötü duruyodu ve illaki bu resimleri istediler güzel görünüyorlar diye, üstüne bide illa daire şeklinde olmasını isteyince bişeyler yapmaya çalıştım ve beğendiler ama düşüncenize katılıyorum. fakat biliyosunuzki müşteriler bazen bizim tasarımcı olduğumuzu unuturlar...
İşin içine müşteri girince yol kaçınılmaz oluyor maalesef.:S Sizde haklısınız...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #8
bu arada evet istanbul da ...
Bu mesajdan alıntı yap

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #9
Hmm Merter taraflarında olması lazım o halde ya da Olivuim' da şubesi olması lazım. Bir yerden tanıdık geliyor da o sebeple sormuştum. Cevapladığınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cızbız, köfte