Çizdiğim Karakterlerden Bazıları

Deneme Çalışmalar - Çizdiğim Karakterlerden Bazıları Sponsorlu Bağlantılar Daha iyi incelenebilmesi için resimleri büyük boyutlu yükledim. Mutlaka yorumlarınızı bekliyorum. Yorumlarınızla daha iyi şeyler çizmeme yardımcı olacaksınız......

melekolduren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekolduren

Hiç Biri / Sakarya

Alt 11-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizdiğim Karakterlerden BazılarıÇizdiğim Karakterlerden BazılarıÇizdiğim Karakterlerden BazılarıÇizdiğim Karakterlerden Bazıları

Daha iyi incelenebilmesi için resimleri büyük boyutlu yükledim. Mutlaka yorumlarınızı bekliyorum. Yorumlarınızla daha iyi şeyler çizmeme yardımcı olacaksınız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Uww çok iyisin ya ciddi çok hoşuma gitti.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-11-2009 #3
çizimlerinizi ilk gördüğümde bakıp geçtim. bi süre sonra tekrar bakma hissi doğdu. bu sefer inceledim. ilk bakışta her yapıt, izleyicide bir his oluşturur ya hani. Sizinkiler ilk bakışta beni rahatsız etmişlerdi. İncelediğimde bunun nedenlerini anladım. solda yer alan çalışma, belli bir kütlenin içine zorla sığdırılmaya çalışılmış bir yüz gibi duruyor.
Elinizi sıkmasanız, çalışmalarınızda yer alan figürlerde yer yer nefes alacak alanlar bıraksanız, dış konturlarını çizimin her yerinde bu kadar kalınlaştırmasanız veya diyelim sizin çizim tarzınız bu; ortada ki çizim gibi ışık-gölgeyi daha belirginleştirseniz çok çok daha hoş olurdu. Tabi bu söylediklerim naçizane eleştirilerim... Bu arada ortadaki çiziminizi daha bi beğendim. Elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 02-05-2010 #4
hepsi guzel olmus ama ben en cok ikincisini begendim emegine eline saglik (:
Bu mesajdan alıntı yap
measa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

measa(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2010 #5
Tarzın çok güzel. Ürkütücü Çizdiğim Karakterlerden Bazıları emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-05-2010 #6
Ürkütücü,değişik,hoş.
Çizgilerin yoğunluğu ve seyrekliği cidden hoş bir hava katmış,özellikle soldan 2.sine.
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
aybüke_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aybüke_35

Öğrenci (Grafik) / Kırklareli

Alt 12-05-2010 #7
çok farklı alışılmışın dışında çok marjinal ilk bakışta bune dedirtiyo ama sonra farklı bi çalışma olması ilgi çekiyo
Bu mesajdan alıntı yap
melekolduren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekolduren

Hiç Biri / Sakarya

Alt 04-12-2010 #8
karakter denmelerim adı ile yeni çizimlerimin olduğu bir konu açtım... Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
bastepex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bastepex

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 05-12-2010 #9
ilginç olmuşlar ama 1. hoşuma gitti emeğinize sağlık Çizdiğim Karakterlerden Bazıları
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 14-12-2010 #10
Sanırım biraz perspektif problemleri var. Ama yok hayır perspektifi bilerek bu şekilde karıştırarak yaptım diyorsan güzel çizimler. Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları