Çizdiğim loguyu renklendiremiyorum

Corel Draw - Çizdiğim loguyu renklendiremiyorum Sponsorlu Bağlantılar İnternetten logo bulup corelda açıyorum.Üzerinden pen toll ile çiziyorum.Çizim bittikten sonra resmin orjinalindeki gibi renklendirme yapmak istediğimde tüm çizim boyanıyor.Yani tek tek bölüm bölüm boyanmıyor.Çizimi kontrol ettim hiç ...

Starbury isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Starbury

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten logo bulup corelda açıyorum.Üzerinden pen toll ile çiziyorum.Çizim bittikten sonra resmin orjinalindeki gibi renklendirme yapmak istediğimde tüm çizim boyanıyor.Yani tek tek bölüm bölüm boyanmıyor.Çizimi kontrol ettim hiç açıkta yok.Nasıl yapabilirim bunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm bölüm boyaman için bölüm bölüm çizmen gerekli ...
Bu mesajdan alıntı yap

Starbury

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #3
Bölüm bölüm boyaman için bölüm bölüm çizmen gerekli ...
zaten bölüm bölüm çizdim.Onda sorun yok.Parçaları pick tolla seçebiliyorumda.Parça parça olmasaydı sanırım komple seçilirdi çizim.Ama iş boyamaya gelince hepsini boyuyor.Color eyedropperla orjinalinden rengi kopyalıyorum ondan sonra parçanın üstüne gelip tıklıyorum ama hepsi boyanıyor.Anlamadım gitti
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-05-2012 #4
Dosyayı paylaş bakalım. Daha net konuşabiliriz o zaman ...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 07-05-2012 #5
Çizdiğinin en dış alan en üsttedir ve renk verdiğinizide diğer çizimlerin tamamını örtüyordur. Onu en alta yollayın ve diğerlerinide olması gerektiği gibi sıralayın....
Bu mesajdan alıntı yap

Starbury

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2012 #6
Çizdiğinin en dış alan en üsttedir ve renk verdiğinizide diğer çizimlerin tamamını örtüyordur. Onu en alta yollayın ve diğerlerinide olması gerektiği gibi sıralayın....
ne kadar teşekkür etsem az çok saol en sonunda oldu Çizdiğim loguyu renklendiremiyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 07-05-2012 #7
ne kadar teşekkür etsem az çok saol en sonunda oldu Çizdiğim loguyu renklendiremiyorum)
Rica ederim, faydalı olduysa ne mutlu. Basit ama gözden kaçabilen bir ayrıntı işte...
Bu mesajdan alıntı yap