Çizer-2d animatör olarak iş arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Çizer-2d animatör olarak iş arıyorum - Ankara ...

rotring isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rotring

Ressam / Ankara

Alt 20-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizer-2d animatör olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Photoshop :İyi
Illustrator :İyi
Spine : İyi
Blender: Orta
Toon Boom Harmony: Orta

İş deneyimi ve içeriği: Mobil oyun ve animasyon stüdyolarında çizer ve 2d animatör olarak çalıştım. 3d karakter modelleme ve kaplama tecrübem de var.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Çalışmalarıma ve cv'me aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. sukrubagci.com/

E-posta:

Telefon: 0554 738 96 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Çizer-2d animatör olarak iş arıyorum - AnkaraÇizer-2d animatör olarak iş arıyorum - AnkaraÇizer-2d animatör olarak iş arıyorum - AnkaraÇizer-2d animatör olarak iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap