Çizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Çizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

grafiksor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiksor

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizer / illustrator iş arıyorum

Program/Seviye: Adobe Illustrator, photoshop, Flash, after effect gibi programlarda çizim ve animasyon yapabilirim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Resimlerini yaptığım yayınlanmış masal kitaplarım mevcuttur. burcinnogayoglu.com adresinden islerime bakabilirsiniz..

İşle ilgili açıklama: Freelance ya da tam zamanlı olarak masal kitapları, storyboard, background çizimleri, oyun tasarımı çizimleri, karakter tasarımları yapabileceğim iş arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0538 603 56 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Çizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye GeneliÇizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye GeneliÇizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye GeneliÇizer / illustrator iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafiksor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiksor

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-09-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap