Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Merhaba ben freelance çizerlik yapıyorum. Çizgi roman , ilustrasyonlar , storyboard çizimleri ve konsept ...

Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye Geneli
cizenadamyusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cizenadamyusuf

Ressam / İstanbul

Alt 10-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Merhaba ben freelance çizerlik yapıyorum. Çizgi roman , ilustrasyonlar , storyboard çizimleri ve konsept tasarım ile ilgili bütün işlerinizde yardımcı olabilirim.

İş deneyimi ve içeriği: 3 tane basılmış kaburamanga isminde çizgiroman kitabım var.
2 kısa film bir reklam filmi storyboard çizimi yaptım.
Gaming istanbul gibi etkinliklerde ilustrasyon ve çizgiroman üzerine düzenli olarak standlar açıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Çalışmalarım...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Çizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye GeneliÇizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye GeneliÇizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye GeneliÇizer/Illustrator/Storyboard çizeri/Çizgiroman çizeri/Konspet artist - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cizenadamyusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cizenadamyusuf

Ressam / İstanbul

Alt 18-02-2017 #3
Bu mesajdan alıntı yap
LA AJANS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LA AJANS

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2017 #4
Merhaba