Çizerlik eğitimi hakkında...

Temel Tasarım İlkeleri - Çizerlik eğitimi hakkında... ...

ugur_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur_34(30)

Grafiker / Gaziantep

Dosya24

Alt 11-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Yaklaşık 5 yıl grafiker olmak üzere toplamda 9 yıldır matbaacılık ve reklamcılık ile uğraşıyorum. Lise ve üniversitede matbaacılık eğitimi aldım. Bildiğiniz üzere matbaacılık okuyanlara pekte sanatsal bilgiler verilmediğine inanıyorum. Grafikerliğe ajans ortamında başlamam gelişmek için en büyük artım oldu. (Gaziantep'te ne kadar gerçek ajans ortamı vardır tartışılır.)

İstediğim ise doğru bilgiler ve en önemlisi çizim etütleri ile kendimi geliştirmek. Bilgisayar değilde kağıt kalemle daha çok iç içe olmak istiyorum. Şimdiden söyleyeyim internette binlerce doküman var, doğrudur. Ama bir işi yanlış veya hatalı öğrenmekten her zaman korkmuşumdur.

Benim gibi düşünen belki başka grafikerler de vardır. Bu meslekte eğitim gören ve/veya eğitim verenler en azından yol gösterip ders notu, kaynak, etüt, tavsiye gibi bilgileri paylaşa bilirlerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum kurallarını okuyunuz!

dostum

Bu mesajdan alıntı yap
romanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

romanart(37)

Fotoğrafçı / Gaziantep

Alt 26-09-2013 #3
"Gaziantep'te ne kadar gerçek ajans ortamı vardır tartışılır." madem olmadığını düşünüyorsun kur millet gerçek ajans ortamı görsün.Yok kuramıyorsan da çamur atma memleketin adını kötü tanıtma!
Bu mesajdan alıntı yap