Çizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Çizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çizgi film yaptırmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: İyi günler ...

melikler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melikler

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi film yaptırmak istiyorum

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:

İyi günler herkese

Ortalama 30 dk sürecek çizgi film yaptırmak istiyorum. Konuyla ilgili görüşmek isterim.

E-posta:

Telefon: 0542 518 28 47
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliÇizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliÇizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye GeneliÇizgi film yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efecan752 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efecan752

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 25-11-2012 #3
Cinema 4D ile yapabileceğimi düşünüyorum...

Iletişim : 0544 233 67 88
Bu mesajdan alıntı yap
alpser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpser

Grafiker / Ankara

animasyon

Alt 25-11-2012 #4
3d max ve after effect programı kullanarak çizgi filiminizi hazırlayabilirim

Cep Tel : 0507 470 84 28
Bu mesajdan alıntı yap
nesin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesin

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-11-2012 #5
mrb.lar aronya ajans adına yazıyorum size. biz bu tür çalışmalar yapıyoruz ya da bu işe benzer her türlü hizmeti sunuyoruz. dilerseniz sizinle irtibata geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap