Çizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - Aydın

Sonuçlanan İlanlar - Çizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - Aydın ...

burakekerci22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakekerci22

Grafiker / Aydın

Alt 21-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası

Program/Seviye: CorelDRAW iyi seviyede tecrübeli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kuşadası Çizgi Medya Bünyesinde Çalışacak Ekip arkadaşı arıyoruz personel evimiz mevcuttur ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Cem Celil LALE

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Çizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - AydınÇizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - AydınÇizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - AydınÇizgi medya Corel Bilen eleman aranıyor | Kuşadası - Aydın

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafikerdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerdal(38)

Sanat Yn. / Bursa

Alt 22-08-2013 #3
Sn. Cem Bey veya Sn. Burak Bey
Bursa'da ikamet ediyorum. İlanınız ilgimi çekti. Ancak "personel evimiz mevcuttur" demişsiniz. Sezonluk bir iş mi? anlayamadım.

Sektörde özel video ve çekimleri ile ilgili hizmet veriyorsunuz. Corel Draw X4-X5 ne amaçla kullanmak veya bünyenize katmak istiyorsunuz?

Saygılarımla....
Erdal Atalay
livereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

livereklam

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2013 #4
kuşadasında hiçbir firmaya güvenmemek gerek!!!!!!!!!!