Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa ...

mubul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: İyi derecede photoshop, CS4, İndesign, Illustrator, Freehand, Dreamweaver, Flash kullanabilen, statik web sitesi yapabilen, gerektiğinde 300 sayfalık binlerce ürünlü kataloğu sorunsuz yapıp baskıya gönderebilen, gerektiğinde 300 m2 vinil tasarımı çalışabilen, çok başarılı dergi, gazete, billboard reklamları tasarlayabilen, masaüstü hareketli kuşak reklam ve key-bant reklam hazırlayabilen, gerektiğinde müşteri ile iyi diyalog kurabilen, 'tek kişilik dev kadro', çizgi üstü grafiker aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızda grafiker&tasarımcı olarak çalışacak.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa - Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa ya da Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

iko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iko(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2012 #3
yani bu kadar özelliği bilen bir arkadaş bende türkiyede kalmamalı harcanır Çizgi Üstü Grafiker Aranıyor - Bursa

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2012 #4
adam kendine güvenip bi başvursun da, aralarında bazılarını yapamıyor olsa da sorun değil. iyi yapabildiklerinden faydalanır, iyi yapamadıklarını da geliştirmesine yardımcı oluruz. her şey başarıya namzet grafiker arkadaşın elinde...
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2012 #5
İlan başlığı şöyle olmalıydı "Her şeyi bilen adam aranıyor " :smile:

Benim düşünceme göre çizgi üstü demek her programda her şeyi yapabilen değil, bir konuda o işi benzerlerinden üstün yapandır.

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2012 #6
ben her şeyi yazayım da bakalım ilgilenen arkadaşımızın neleri varmış. en azından ne yaptığımızı ya da gelecek vizyonumuzu görür, katılmak isterse işbirliğine açık oluruz. hedef, iyi ekip...
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2012 #7
Umarım bu özelliklere sahip biri karşınıza çıktığında ve size
- siz bu bu bu özelliklere sahip misiniz?
diye sorduğunda umarım herşeye verecek cevabınız ve sözde kalmayıp uyguladığınız şeyler olur!

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2012 #8
Ajansımızdaki şu an iki arkadaşımız da photoshop, CS4, İndesign, Illustrator, Dreamweaver, Flash biliyor ve statik web sitesi yapabiliyor. Herşey bilmek dediğiniz buysa ve mümkün olmadığına inanıyorsanız işte yapıyor iki arkadaşımızda. Ha, dreamweawer az kullanabiliyor, freehand yok. Freehand de benim fazlalığım olsun. Biri CS5 kullanıyor. Bu kadar abartı olan ne anlamadım? 300 sayfalık katalog yapmak mı? Ya da masaüstü reklam hazırlamak mı? Masaüstü reklamları İstanbul'daki ajanslar 300 TL'ye hazırlıyor. Sonuçta Flash ile yapılmıyor mu? Siz kendinizi sınırlıyorsanız o kendinizin bileceğiniz iş. Ha, web yazılım, programlama da eklesek tamam. Ya da after effect de bilsin desek tamam. Onlar ayrı programlar. Ama diğerleri zaten biraz iyi grafikerlerin bildiği programlar. Çok abartmanıza gerek yok arkadaşlar...
hiriente isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hiriente

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2012 #9
web sayfası tasarımı hariç diğer ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilirim yalnız çalışmalarımda ağırlıklı olarak corel ve photoshop kullanıyorum bunlar sizin için yeterliyse görüşebiliriz.
after_-the-_death isimli Üye şimdilik offline konumundadır

after_-the-_death(37)

Grafiker / Bursa

Alt 30-04-2012 #10
süpermen grafikerlik yapsa anca yeterli olur herhalde bi isteklere bu ne ya
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları