Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul ...

mna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mna

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker

Program/Seviye: Özellikle Adobe programları (Illustratör, InDesign, PhotoShop) ve FreeHand programlarını iyi derecede bilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çizgialtı ajansımız Aksaray'a taşındı ve yeniden yapılanıyor.
Ambalaj tasarımlarında tecrübeli, illüstrasyon çizebilen, Mac ya da PC kullanabilen tam zamanlı çalışacak bir grafiker ve dinamik, iştahlı bir yardımcı grafiker arıyoruz.
Lûtfen CV'lerinizi, iş örneklerinizi ve mesajlarınızı bekliyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul - Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul ya da Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul | Çizgialtı ajansımız için grafiker ve yardımcı grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hsynh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsynh

Öğrenci (Grafik) / Elazığ

Alt 13-05-2011 #3
hüseyin yalçınkaya coreldraw x4 x5 photoshop ılısturator kullanabiliyorum mail adresim [email protected]
Bu mesajdan alıntı yap