Çizgiler - Yardım

Illustrator - Çizgiler - Yardım ...

Çizgiler - Yardım
ugurekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Çizgiler - Yardım

Alt 11-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizgiler -  Yardım

bu elipsin etrafına gelen derece çizgilerini illustratorde nasıl olurstururum herhalde bır kısayolu vardır elips etrafında dönmesinin.. yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ugurekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dünden beri bir kişi yazmaz mı ya yazık diyorum sadece.. grafik konusunda tek yeterlilik sağlayan yerdede bu oluyorsa birşey diyemiyorum..

17 kişi bakmış ha bunlar bilmiyormu bilemem ama çok zor birşey olduğunuda sanmıyorum o bilgiyi kendinizde tutarak hiçbir yere varamazsınız sadece sırf vektörel dosyaları indirip kullanmak için buraya üye olan onca insan varki. Birdaha da Bu forumda konu açmam
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-09-2009 #3
dünden beri bir kişi yazmaz mı ya yazık diyorum sadece.. grafik konusunda tek yeterlilik sağlayan yerdede bu oluyorsa birşey diyemiyorum..

17 kişi bakmış ha bunlar bilmiyormu bilemem ama çok zor birşey olduğunuda sanmıyorum o bilgiyi kendinizde tutarak hiçbir yere varamazsınız sadece sırf vektörel dosyaları indirip kullanmak için buraya üye olan onca insan varki. Birdaha da Bu forumda konu açmam
Sayın uğurekinci, size sadece biraz sabırlı olmanızı öneriyorum. Konunuza bakan 17 kişi belkide sizin cevabınızı beklediğiniz konuyu bekliyor. Malum cuma günü yazmışsınız ve tüm sektörlerde cuma gününün yoğunluğunu hatırlatmama gerek yok.

Öncelikle konu işlenmişti. Siz sitem etmeden önce gerekli aramayı yapmadığınız ve açılan bir konunun tekrarını, yine konu açarak forum içinde gereksiz konu kalabalığı yaptığınızdan ben size sitem etmeliyim?

Sorunuza gelince:

Üst ve alt olarak ya da sağ ve sol olarak kopyaladığın iki objeyi tutup transformla kopyalıyorsun. Rotate tool's ta sana yardımcı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap